Yeni Joker Görseli!

Warner Bros’un büyük bir fiyaskosu olan Suicide Squad silinen sahneleriniyle tekrar gün yüzüne çıkması içimizde ki hayal kırıklıklarını bizlere tekrar hatırlattı. Roman Vasyanov’un kendi instagram hesabından set esnasında çekilen Jared Leto fotoğrafını paylaştı.

Suicide Squad iyi olma potansiyelini barındıran bir filmdi, fakat gerek karakterlerin işlenişlerinin tam yansıtılamaması ve filmde doğru düzgün bir villian olmaması ekstradan da plottwist yapmaya çalışan ama bunu eline yüzüne bulaştıran bir film görmüştük. Aslında David Ayer’de iyi bir sinemacı ama kusura bakma Ayer DC fanlarının hiç acıması yok.. Kendisi Filminin yayınlamasının arasından kısa bir zaman sonra “Filmin villian’ını Joker yapmalıydım.” demesi, “Ya Sayın Ayer işte böyle olayı sıvamaya kalkışırsın” diyorduk.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı’ın aksine filmde kopukluk veya gereksiz sahneler yoktu, fakat eksik sahneler vardı ve bu sahneleri extended cut (uzatılmış versiyon)’da bile yayınlanmaması büyük bir tepki görmüştü. Sanırım Suicide Squad bir tek Margot Robbie ve Harley Quinn karakterine yaradı.

 

Yeni yayınlanan Jared Leto (Joker)  görseliyle ortalamanın üstünde film olma potansiyeli ile tarihe adını yazan Suicide Squad bize bir kez daha kendini hatırlatarak hayal kırıklıklarımızı tekrardan yaşattı. 

İşte yayınlanan set fotoğrafları; 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir