Warner Bros.’un SDCC Söylentileri ve DCEU Geleceği!

1- Cyborg’un CGI’ı ve Justice League trailer’ı!

Cyborg’un Justice League trailer’ındaki CGI felaketinden sonra birçoğumuzun beklentisi düşmüştü. WB’de bunu anlamış olacak ki CGI’ı düzeltmiş. Yeni Cyborg, Zod’un MoS’taki zırhı gibi olacakmış, yani neredeyse hiç sırıtmayacak. Düzeltilen halini SDCC’de yayınlanacak olan Justice League trailer’ında göreceğiz.

 

Fragmanda Steppenwolf ve Superman’i göreceğimiz söyleniyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Lego setlerindeki gibi değil de, daha çok çizgi romanlardaki gibiymiş. Atlantis’i bol bol görecekmişiz ancak en güzel kısmı bu değil. Onu, elinde baltalarıyla Mera’ya saldırırken görecekmişiz. Flash ve Aquaman’in çok güzel bir shnesi varmış. Ayrıca Aquaman ile Wonder Woman arasında değişik bir ilişki varmış, birbirlerini tanıyorlarmış ancak birbirlerinden nefret ediyorlarmış gibi.

 

2- Wonder Woman 2 ve Patty Jenkins!

SDCC’de Patty JEnkins’in, Wonder Woman 2’nin yönetmeni olduğunu açıklayacağı söyleniyor. Vizyon tarihi için WB 2019 diyor ancak Patty, WW2’nin MoS2’den sonra gelmesini istiyor. Kısacası vizyon tarihi belli değil.

 

3- DCEU’nun geleceği!

WB, Flash filmini 2019’a yetiştirmeye çalışıyor, tek eksikleri yönetmen. Man of Steel 2’nin de 2019’da gelmesi planlanıyor. Gotham City Sirens’in 2020, Batgirl’ün 2019’da çıkması planlanıyor. Suicide Squad 2’den ses seda yok. Bunların SDCC 2017’de duyurulacağı söyleniyor.

 

 

4- DCEU’nun 2018’deki tek filmi: Aquaman.

SDCC’de teaser’ı gelmesi beklenen Aquaman, önümüzdeki senenin tek DCEU filmi. Film bir orijin film olmayacak ancak fashback’lerle bize orijini göstereceklerdir elbet. Filmde Mera, Vulko, Orm gibi karakterleri güzelce tanıyacağız. Aquaman filmde üç başlı mızrak değil, beş başlı mızrak kullanacak. Ancak ortadaki üç baş, diğer ikisinden daha büyük olacaklar ve üstlerinde Atlantis dilinde yazılar olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir