[Söylenti] Joss Whedon, Justice League’de Darkseid’i Çıkartmış!

Peter Sciretta, Justice League‘nin tekrar çekimleri hakkında birkaç bir şey duymuş. Geçen ki Podcast’in de bu olaylardan bahsetmiş. Görünüşe göre, Joss Whedon filmin bittiğini hissetmek için sonunu değiştirmiş. Daha az savaş sahnesi görecekmişiz ama bunlar tamamen Justice League 2 içinmiş. Bu haber doğruysa eğer spoilerlar ortaya dökülücek diyor.

Filmin aslının sonunda Darkseid ana villain şeklinde Dünyaya gelecek ve o sekansla film bitecekmiş. Ama yeni sonda sahne çıkartılmış. Robin Wright, “Wonder Woman’ı eğiten kişi ” demiş ki Steppenwolf’un kim olduğunu açıklayan yeni sahneler çekilmiş. Darkseid‘i küçümseyecek yeni sahneler varmış. –“NEDEN 😞“- Son dakika haberlerinde geçmiyormuş ama The Batman’in senaryosu baştan sona tekrar yazılmaya erkenden başlanmış. Eğer Justice League haberleri doğruysa, DC filmlerini Warner Bros’un ilk defa değiştiriyor olmadığını anlayacağız.

Hatta Suicide Squad‘da diğer çıkartılan sahnelerde Joker, Suicide Squad’da kötü adamların takımına girip Enchantress’a karşı savaşmış. Hatta trailer’da da vardı ama çıkartmışlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir