“Nightwing”in Yönetmeni Karakter ve Film Hakkında Konuştu

Geçmiş yıllarda öğrendik ki LOGO Batman filminin yönetmeni Chris McKay, Nightwing filmini yönetmek için görüşmedeymiş. Bu  onaylanmışa benziyor, çünkü McKay sosyal medyada film hakkında konuşmaktan hiç çekinmiyor.

Chris McKay, vücuduna çoktan olan Catwoman dövmesinin yanına Nightwing dövmesi yapacak kadar büyük bir fan. Paylaştığı tweetler film için olan tutkusunu gösteriyor.

Robin oluşundan Nightwing oluşuna kadar olan Dick Grayson’ın hikayesi bizim için, seyirciler için, çizgi romanlar için çok önemli.

Bu bir flashback değildi. Bunu deneyimledik. Yani bütün Robin ve Nightwinglerin başarıları ve kusurları ile bir yolculuğa çıktı.

İnsanlar Robin’i hafife alıyor, belki onun nasıl büyüdüğünü izlerlerse kararları değişebilir.

Batman ile olan ilişkisi,onla kavgaları gerçekmiş gibi hissettiriyor çünkü Robin Gotham’ı deneyimleyecebileceğimiz bir yan karakter.

Ardından Chris McKay, Nightwing için seçilen kişinin karakteri McKay kadar sevmesini umduğunu ve rolle birlikte gereken dövüş sanatları bilmesi gerektiğinin altını çizdi.


Zorunda. Tam taahhüt olmalı. Her gün dövüş sanatları ve stunt eğitimleri almalı.

Ayrıca duyguyu vermeli. 

Bir yönetmenin bir film için böyle tutkulu olması harika bir şey. Umarım yakın zamanda resmi bir kaç Nightwing haberi gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir