Matt Revees, The Batman Hakkında Konuştu!

Matt Reeves “The Batman” için şimdiden WB’un kendisinin fikri hakkında çok heyecanlı olduğunu ifade etmişti, ve bu gün Uproxx ile yaptığı yeni röportajda filmi kendi istediği gibi yapacağının garantisini verdi.

Matt Reeves ve Muhabir ile arasında geçen röportaj;

Muhabir: The Batman için imza atmadan önce güvence istediniz mi? Güvence yanlış kelime olabilir…

Matt: Hayır bu doğru.

Muhabir- Yani onlara “İşte Batman’le yapmak istediklerim bunlar.” mı dediniz?

Matt: Evet, tam olarak öyle. Onlara “Bakın, eğer bir seri çekmek isteyip istemediğimi merak ediyorsanız cevabı vereyim, evet istiyorum. Serileri severim. Serileri çocukluğumdan beri severim. Siz sevmiyorsanız, bu benim için sorun değil.” dedim. Onlar ise “Aslında biz de öyle düşünüyorduk.” dediler. Bunu “Dawn”da da yaşamıştım. Bunda da filmi kesinleştirebileceğim anlar vardı. Ama onlar bunu bilmiyorlardı. Bana “Neden bunu yapmadık?” dediklerinde onlara “Konuştuğumuz film bu değil. Yapmak istediğim film bu değil.. Bunu söylediğimde bana destek oldular. Bu benim her zaman yaptığım şey. Ben her zaman hiçbir şey yapmamaktan mutlu olurum. Her zaman hayır dememin sebebini ararım.

 

 Matt Reeves kendini kanıtlamış bir sinemacı ve kendi istediği şekilde Batman filmi çekilmesine izin verilmeli, Batman’in suç üzerine, karanlık ve dedektiflik yanları kulağa harika geliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir