Matt Reeves, The Batman senaryosunu değiştiriyor mu?

Mart ayında, Batman senaryosunun yeniden yazılacağına dair söyleyen bir söylenti vardı ve şimdi The Batman’in yönetmeni Matt Reeves’den bir açıklama geldi.

Reeves, “MTV’s Happy Sad Confused” Podcast’inde konuk oldu ve Josh Horowitz, Ben Affleck ve Geoff Johns’un orijinal senaryosunun dışında çalışıp çalışmayacaklarını sordu.  Matt Reeves ise “Hayır  yeni bir senaryo yazılacak ve bir önce ki senaryo ile bağlantı olmayacak ve  ben bu konuda heyecanlıyım inanıyorum ki gerçekten çok güzel olacak. ”

Bu haber bir açıdan da Joe Manganiello için kötü bir haber olabilir. Bir önce ki senaryo’da The Batman filmin ana kötü adam’ı Deathstroke olması planlanıyordu. Ama Matt Reeves yeni senaryo yazacağını ve diğer yazılan senaryo ile hiç bağlantı olmayacağını söyledi.  Matt Reeves, bir önce ki röportaj’ın da Batman’in Dedekfiflik halini daha çok plana çıkarmak istediğini açıklamıştı.

Reeves ayrıca Warner Bros. ile Batman hakkında yaptığı görüşmelerden de söz etti. Üç yıl boyunca “Maymunlar Cehennemi” üzerinde çalıştıktan sonra bir molaya ihtiyacı olduğunu açıkladı, bu nedenle Batman’ın çekimlerinin bu yıl başlaması beklenmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir