Marvel’ın SDCC Panelinde Neler Olacak?

SDCC geldi çattı ve Marvel D23’ü geçtiğimiz günlerde bitirdi. SDCC’de pek fazla duyuru yapmayacağı düşünülen Marvel’ın, aslında birçok panel yapacağı söyleniyor. Peki Marvel neler yapacak bu SDCC’de?

 

1- Infinity War Paneli(Söylenti):

D23’teki hayranlara teaser trailer’ı izleten Marvel’ın SDCC’de Avengers paneli yapmayacağı söyleniyordu. Ancak Marvel, böyle bir fırsatı kaçırmaz. DC’nin, Aquaman ve Justice League panellerinin yanında sönük kalmamak için Infinity War paneli yapacaklarını düşünüyorum.

 

2- Phase 3’nin geri kalanında ne olacak?

Phase 3’ün sonuna da az kaldı haliyle. Marvel’da bu son filmlerle ilgili duyuru yapacaktır elbet. Ragnarok ve Black Panther’dan fragman geleceği kesin gibi zaten. Bunlar dışında Phase 3’le ilgili verebilecekleri pek fazla şey yok.

 

3- Ant-Man & The Wasp’a ilk bakış!

Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan Ant-Man & The Wasp’tan küçük bir teaser gelmesi bekleniyor. Önümüzdeki senenin en az ses uyandıran filmi diyebiliriz.

 

4- Spider-Man devam filminin yönetmeni ve adı!(Söylenti)

Homecomng ile büyük bir çıkış yaşayan Spider-Man’in ikinci filmi kesindi zaten. Devam filmiyle ilgili tek öğrendiğimiz şey Sony’nin, devam filmi için Jon Watts’la görüşmelere başlaldığıydı. Şimdi ise SDCC’de adı ve yönetmeninin açıklanacağı söyleniyor.

 

5- Avengers 4’ün adı!(Söylenti)

D23’te yayınlanan fragmanla bile tüm hayranları coşturan Marvel, Avengers 4’ün adını yayınlayarak son vuruşu yapabilir. Ne de olsa Thanos geliyor yani.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir