Karakter Tanıtımları: Black Dwarf Kimdir?

Black Order’ın en cüsseli üyesi olan Black Dwarf’tır, aynı zamanda en şansız olanı da odur. Ben size böyle anlattım, ama gerçekte kim bu?

Black Dwarf, takımın en güçlülerinden biri. Aynı zamanda delinemez bir deriye ve mükemmel bir dayanıklılığa sahip. Yenilmez biri olarak gözükse de New Avengers Vol. 3 #8’de Thanos tarafından Wakanda’ya gönderildiğinde, Wakanda onu ve askerleri geri püskürtmüştür. Bunun üzerine Thanos onu Black Order’dan atmış ve bir güzel pataklamıştır.

 

Wakanda’daki başarısızlığından sonra Thanos onu The Peak’i yönetmesi için The Peak’e göndermiştir. The Peak, Thanos’u durdurmaya gelen Shi’ar Imperial Guard’larını durdurmak için Dünya Yörüngesinde beklemektedir. Uzayda gerçekleşen büyük savaşın sonlarına doğru Shi’ar orduları kaybetmeye başlayınca Manifold; Ronan the Accuser, Gladiator ve Kree Liderini Peak’e götürdü ve Ronan orada Black Dwarf’ı öldürdü.

Güçlerinden bahsetmek gerekirse, üstün silah kullanım yeteneği vardır. Kullandığı silahlar genelde topuz ve baltadır. Bunun dışında kas gücü çok fazladır ve derisi delinemez.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir