Justice League’in Karşılaştığı En Güçlü 5 Kötü

Justice League’e son 6 gün kala hepimiz büyük heyecan içindeyiz.  Bu yüzden Justice League ile alakalı içerik üretmek bizim için de eğlenceli oluyor. Bugün Justice League’in karşısında en çok zorlandığı kötü ve kötüleri sizlere derledim. Hemen başlayalım.

5. Amazo

amazo comic ile ilgili görsel sonucu

Justice League’in karşı karşıya geldiği en zorlu düşmanlardan olan Amazo rakibinin gücünü taklit edebiliyor. Yüzlerce kahramanın gücünü taklit edip öğrenen Amazo’nun teknik olarak gücünün bir sınırı yok

4. The Crime Syndicate

Justice League’in kötü versiyonu olan Crime Syndicate New 52 serisinde kahramanlarımızı alt etmişti. Gücünün ona acı verdiği Hal Jordan, Kriptonitten güc alan Superman ve Batman’in kayıp kardeşi olan Owlman bu ekibin üyelerinden. Ülkemizde Justice League Cilt 5 Daima Kahramanlar ve Forever Evil alarak okuyabilirsiniz.3. Lex Luthor

justice league vs lex luthor ile ilgili görsel sonucu

DC Universe Online tanıtım videosunda ekibi ile Justice League’i yok ederek Lex Luthor bir insan olmasına rağmen zekası ile neler yapabileceğini göstermişti. Kendisini gücü olmadığı için yadırgıyorsanız 2 defa düşünün.

2. Darkseid

darkseid ile ilgili görsel sonucu

DC evreninde ki en güçlü canlılardan biri olan Darkseid’ı hepimiz New 52’nin ilk cildinden tanıyoruz. Apokalips’in Lordu Darkseid dünyaya Parademonlar ile saldırınca Justice League’in doğmasını sağlamıştı. Ayrıca New Gods’lardan biridir.

1. Anti Monitor

anti monitor ile ilgili görsel sonucu

Crisis eventi ile DC çizgi roman evreninin rebootlanmasını sağlayan Anti Monitor en güçlü varlıklardan biri desek yalan olmaz. Infinite Crisis hikayesini kesinlikle okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca Anti Monitor Crime Syndicate’in evrenini yok etmiştir. Gökyüzü kırmızı olursa bilin ki o Anti Monitor’dür.BONUS

Listeye ekleyemediğim ama Justice League’e bela olmuş 2 kişi daha var.

Batman

batman tower of babel ile ilgili görsel sonucu

Tower of Babel hikayesinde ekibini yok etmenin yollarını Batcomputer’a bir dosya olarak ekleyen Batman’in bu bilgilerin çalınması sonucu Justice League’in tek tek düşmesini görüyoruz. Justice League Doom animasyonu bu konuyu anlatmaktadır.

Brainac 

brainiac ile ilgili görsel sonucu

Bazı hikayelerde Kripton’un yok edicisi olarak geçen Brainac gezegenlerden bir çok şehri alıp koleksiyonuna katan biri. Injustice 2’nin baş kötüsü.

2 thoughts on “Justice League’in Karşılaştığı En Güçlü 5 Kötü

  1. Joker der tek geçerim adam İnjustice in asıl sebebi. Birçok kötü süpermanı öldürebilir ama sadece joker CLARK KENT i öldürebilir.

  2. Joker der tek geçerim adam İnjustice in asıl sebebi. Birçok kötü süpermanı öldürebilir ama sadece joker CLARK KENT i öldürebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir