SPOİLER! Justice League Ekibin Gelecekten Gelen Çocukları!

Justice League #26 ile ekibimizin gelecekten gelen çocuklarını görme fırsatımız oldu. Haklarında pek fazla şey bilmesekte kimin, kimin çocuğu olduğu belli şimdi onlara tek tek bakalım.

Çocukların gelmesinin şokunu atlattıktan sonra göze bir şeyler çarpıyor mesela günümüz de Justice League üyelerin kostümleri şık ve sağlam iken. Gelecekten gelen çocukların kostümleri yamalı, sokaktan toplanmış her kostümün parçası farklı farklı. Sanırım gelecekte Dünya çok zor durumda gibi gözüküyor ama bunu ilerleyen sayılarda öğreneceğiz.

Jessica Cruz ve Barry Allen’ın İlk Kızları Cruise

The Flash’ın çıkan son sayısında Iris West ile ayrılması sonucu bu olayın olabilitesi de artıyor. Ayrıca ilk sayılarda Barry ve Jessica bir randevuya çıkmıştı. Bu birlikteliğin ilk çocuğu da Cruise. Kendisi babası gibi bir speedster.

Jessica Cruz ve Barry Allen’ın İkizleri

Kendilerinin bir de ikizleri olmuş. Jenny ve Jason Allen. İkisi de yüzük olmadan yüzük güçlerine sahip. Bir çeşit genetik oynama mı olmuş yoksa yüzük gelecekte farklı formlarda mı bilmiyoruz.

Superman ve Wonder Woman’ın Oğlu Hunter Prince

Evet şimdi hepiniz başta benim gibi düşündünüz. Lois ile evli iken noluyor Kal-El! Yoksa bir nokta da Lois Lane ölüyor mu? Bunlar bilmediğimiz sorular. İlerde öğreneceğimiz kesin. Hunter Price tamamen Wonder Woman’ın oğlu olduğunu belli ediyor. Kement ve kolluklar yeterince açıklıyor ama Superman’in oğlu olduğuna dair bir izlenim veremiyor belki taktığı Pelerin Superman’in pelerini olabilir ama bildiğimiz gibi her kahraman pelerin takıyor.

Cyborg’un Oğlu Cube

Evet Cyborg’un nasıl çocuğu oldu benim de aklımda ki bir soru. Bunun yanında annesi de belli değil. Fakat Cube babasının daha biyomekanik hali. Kollarından mekanik kısımları belli oluyor hatta.

 Aquaman ve Mera’nın Kızı Serenity

Atlantis tahtının varisi Serenity karşınızda. Kostüm olarak anne ve babasının karışımı bir hal olmuş. Babasının Tridentine de sahip ayrıca.


Bakalım bu hikaye nereye bağlanacak hep beraber göreceğiz. Ekipten bir kaç fotoğraf ise aşağıda.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir