Infinity War Röportajlarından Geriye Kalanlar!

D23 sonrasında MCU oyuncularıyla röportaj yapan Good Morning America, dün gece bu röportajların bazılarını yayınladı. Biz de o röportajlardan önemli olan kısımları sizler için derledik. Bakalım oyuncular neler söylemiş?

 

1- Paul Bettany(Vision) ve Elizabeth Olsen(Wanda Maximoff)

Paul’a “Taş sana hayat veriyor ve filmde o taş senden alınacak.” dendi ve Paul ise karşılık olarak “Veriyor mu?” dedi. Devamı ise şöyle idi:

Muhabir: Ama Thanos onu alacak ve o taş sana hayat veriyor. Bu doğru değil mi?

Paul: Acaba alıyor mu?

Elizabeth: Alıyor mu acaba?

Muhabir: Neyse, çok uzadı. Elizabeth, sen en son hapisanedeydin. Ondan sonra neler olduğunu anlatabilir misin? Wanda, Avengers’la takım olacak mı?

Elizabeth: Gizli görevlere çıkacak Wanda. (Yani kaçmış!). Steve’in bundan haberi yok sanırsam. Takım için ise pek bir şey diyemem.

 

2- Josh Brolin(Thanos):

Josh Brolin, Infinity War’dan çok Deadpool 2 ile konuştu diyebiliriz. Ancak Infinity War hakkında söyledikleri de spoiler niteliğinde. Uyarımı yaptım, spoiler’ı veriyorum! Thanos ilk filmde 6 taşı da toplayamıyor. Muhabir’in söylediğine göre fragmanda Thanos, Infinity Gauntlet’i almış. Ancak üstüne birkaç taş tek varmış. Yani asıl savaş ikinci filmde diyebiliriz.

Deadpool2 için ise şunları söyledi, “Film ilk filmden çok daha iyi. Senaryo ilk geldiğinde gülmekten okuyamadığımı itiraf etmeliyim. Ayrıca Cable’ın çok iyi olduğunu düşünüyorum.”.

 

3- Don Cheadle(War Machine) ve Mark Rufallo(Hulk):

Bu röportaj zaten Mark’ın dedikleri yüzünden birkaç gündür gündemde. Ama biz tekrardan yazalım.

Mark: Bu film diğer Marvel filmleri gibi değil. Kahramanlar için iyi bitmiyor.

Muhabir: Hmm… Birkaç ölüm olacak diyebiliriz yani?

Don: *Başını sallar*

Mark: Siz bir de ikinci filmi görün, herkes ölüyor.

Don: Hey dostum!

Mark: Başım bela da mı benim?

 

Büyük bir spoiler yemiş olabiliriz. Josh Brolin’in “Asıl savaş ikinci filmde” demesi de bu spoiler’ın doğruluğunu arttırıyor.

Röportajın Don Cheadle kısmında ise Don; Rhodes’un, Tony’nin yaptığı özel bir zırhla tekrar yürüyeceğini söyledi.

 

4- Anthony Mackie(Falcon) ve Sebasitan Stan(Winter Soldier)

Röportajın en önemli kısmı, Stan’in savaş sekansı ile ilgili konuştuğu kısımdı. Dediğine göre Civil War’dak Havaalanı sahnesinden kat ve kat daha büyük bir savaş olacakmış. Bu yaklaşık olarak 30-40 dakika sürecekmiş. Mackie ise bunu “52 tane havaalanı düşünün ve içinde yüzlerce Avengers var.” şeklinde aktardı.

Muhabirin “Thanos’u size bir gezegen veya bir uydu fırlatırken görüyoruz. Hepinizin ölmesi gerekmez mi?” sorusuna “Strange’i o yüzden getirdik ‘Zamanda yolculuuuk!'(Geleceğe Dönüş’e gönderme).” cevabını verdiler.

 

Tüm bu röportajları bir araya getirip, düzgünce üzerine düşündüğümüzde Mark’ın gerçekten spoiler vermiş olabileceği ihtimali baya artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir