David F. Sandberg, Shazam Filmi Hakkında Konuştu!

Shazam‘ın yönetmeni David F. Sandberg en çok korku filmleri ile tanınır. Hali hazırda en yeni filmi olan Annabelle: Creation 18 Ağustos 2017’de vizyona girecek. David F. Sandberg, Toronto Sun ile yaptığı konuşmada onu neyin Shazam‘a çektiğini ve filmin tonu önüne gelen diğer DC Genişletilmiş Evren’den çok farklı olacağını açıkladı.

David F. Sandberg yaptığı açıklamada şöyle açıkladı; “Bu karakter benim için büyük bir cazibe, her çocuk Superman olmayı hayal eder değil mi? Billy Batson(Shazam) bu şansı yakalayan bir çocuk” dedi Sanberg ve şöyle devam etti; “O Super kahraman olmak için yapıyor yani bir şekilde Süper güçler ile çok güçlü biri olacak ve Superman’in izinden gitmeye çalışacak. ve İnsanların Shazam filminden neler bekleyebileceğini düşünürsek, Shazam gerilim filmi olmayacak. Shazam’ın, DCEU’da şimdiye kadar en eğlenceli ve neşeli film olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Bu kesinlikle büyük bir çıkış olacak”

Bir korku yönetmeni olan David F. Sanberg’in yaptığı açıklamalar ile Shazam filmi için çok heyecanlandığımız doğrudur ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir