Ben Affleck ve Gal Gadot, Batman ile Wonder Woman’ın Değişimi Hakkında Konuştu!

Us Weekly, sonbahardaki Justice League’in parçası olan oyuncular, Ben Affleck ve Gal Gadot ile konuştu. Ben ve Gal, Batman ile Wonder Woman’ın “Batman v Superman” filminden beri nasıl değiştiği, Batman’in uyum sağlamakta zorlanması ve aralarındaki ilişki hakkında konuştular.

Konuşma;

Us Weekly: Karakterin, en son gördüğümüzden beri nasıl değişti?

Gal Gadot: O büyüdü– sonuçta yüzyıllar geçti! Büyümesi ona grup ilişkisi için spesifik yetenekler getirdi ve düşmanın diğer herkesden daha iyi olduğunu anladı.

Ben Affleck: Batman v Superman’de Batman, ipin ucundaydı. Fakat Justice League ile tekrar umudu buluyor. Kendini dışarıya açık hale getirmek ve diğerleriyle iyi geçinmek zorunda kalıyor. Çünkü onlara ihtiyacı olduğunu biliyor.

Us Weekly: Ben, Batman uyum sağlamakta zorlanıyor mu?

BA: Batman bir bakıma fazlasıyla yalnız takılan biri, fakat gerçekten işe yaraması için uğraşıyor ve hepsiyle iletişimini geliştirmeye çalışıyor. Flash’ın akıl hocası bile olabilir

Us Weekly: Batman ve Wonder Woman arasındaki ilişki nasıl?

Gal: Birbirlerini bulduklarından beri, birbirlerinin güçlerini biliyorlar. Ayrıca Superman’in neden umut için öldüğünü biliyorlar. Ölümünü gördüklerinden dolayı diğerlerinden daha çok hissediyorlar.

Us Weekly: Fiziksel olarak nasıl hazırlandın?

BA: Bu tamamen be yediğine, ağırlık kaldırmana ve kardiyo seanslarına bağlı. Batsuit gerçekten vücuda yapışıyor, yani hazırlanmak zorunda kalıyorsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir