Zachary Levi, Dünya’nın En Güçlü Ölümlüsünü Canlandıracak.

Aktör, DC Comic’in karakteri olan Billy Batson adındaki “Shazam!” kelimesini kullanarak süper kahramana dönüşen Shazam’ı canlandıracak. Shazam ismi antik tanrıların ve tarihi figürlerin baş harflerin oluşmaktadır; Solomon, Herkül, Atlas, Zeus, Achilles ve Merkür. Ve bu tanrıların/figürlerin güçleri, büyük Baston’ın güçleridir.

David F. Sandberg, New Line için Shazam filmini yönetecek. Stüdyo, Sandberg’i, 2016’daki Lights Out’dan, Anabelle: Creation’dan ve The Conjuring’den sonra evde büyüyen bir yetenek olarak görüyor.

Sandberg, Shazam’ı Henry Gayden ve Darren Lemke tarafından yazılan senaryoyu yönetecek. Anabelle: Creation filminin yapımcısı Peter Safran ile de yeniden birlikte çalışacak.

Bu, New Line ve Levi için büyük bir adım. Levi, komik rolleri ile tanınan ve NBC’nin 2007-2012 yılları arasında çektiği komedi-ajan dizisi Chuck’sa oynaması ile bilinen biri. Ayrıca süper kahraman filmlerinde de oynadığı görüldü.(Thor Ragnarok’da Thor’un yol arkadaşlarından biri olan Fandral’ı canlandırdı) Ayrıca NBC’nin Heroes Reborn dizisinde de oynadı.

John Cena’nın da olduğu Shazam için başvuran diğer aktörler; Derek Theler (ABC Family’s Baby Daddy’den), Zane Hotz (Dusk Til Dawn: The Series’den), Billy Magnussen ve Jake McDorman (Limitless’dan)

Shazam, söylenenlere göre Flashpoint, Batgirl ve Suicide Squad 2’den önce olacak. Tam bir tarih verilmedi fakat 2018 Şubat’ında Toronto’da başlanacağı söyleniyor.

Ayrıca bu filmin ana kötüsü Dwayne Johnson’ın oynadığı Black Adam olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir