Yeni Çıkacak En Popüler Oyunlar

God Of War 4


Kahramanımız Kratos bu sefer İskandinav tanrılarına gözünü dikmiş durumda.Maceramıza Kratos’un oğlu olan Atreus yardımcı olacak ve bu oyuna çok güzel bir enerji katmış diyebilirim.
Ayrıca diğer God of War serisinin aksine bu sefer balta ile dövüşücez. Dövüş mekanikleri değişmiş ve bu oyuna çok güzel bir hava katmış.

The Last Of Us 2

Oyunla ilgili tek bildiklerimiz oyunun yapım aşamasında olduğu Ellie’nin büyümüş olması, ayrıca kesin olmayan bir idda var Joel in ölmüş olması. Oyun tahminen 2018 yılında çıkacak

Fifa 2018

Fıfa 2018 in en öne çıkan modu olan hikaye modunu açıkçası çok merak ediyorum. Alex Hunter’ın hikayesi gerçekten oyuna bambaşka bir hava katmıştı. Ayrıca yeniliklerden biri olan Icon Stories sayesinde efsane
oyuncularla oynayabilecez.
Oyunumuzun kapak fotoğrafında geçen senenin aksine Cristiano Ronaldo bulunuyor.

Assassin’s Creed: Origins

Assassin’s Creed yeni oyunuyla küllerinden doğuyor. Maceramız bu sefer millatan önce 1354’te Mısır Firavunlarının başkenti olan Thebes’te geçiyor. Fragmanda izlediğimiz kadarıyla oyunun atmosferi ve grafikleri öne çıkıyor. Ayrıca dövüş mekaniğindeki yenilikler oyuna çok güzel bir hava katmış.

Mount & Blade II: Bannerlord

Türk oyun severleri yakından ilgilendiren Bannerlord’un haritası Warband’a göre kat kat büyük. Silah tasarımlarını kendimiz yapabilcez, silahımıza isim verebileceğiz. Ayrıca iklim oyuna etki edecek ve mevsimleri doya doya yaşayabilecez.

Far Cry 5

Oyunumuz Orta Amerika’daki Montana eyaletinde geçecek.Oyunumuzun hikayesi ise şerif yardımcısı olarak atandığımız kasabaya özgürlük getirmek olacak.

Kasabadaki kötü niyetli kişiler dini kötü kullanıp köydeki insanlara baskı ve şiddet uyguluyor, karakterimiz bu sorunu ortadan kaldırmak için halkı direniş için teşvik edecek.

Eklemediğim oyunlar var part 2 gelecek arkadaşlar.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir