Wonder Woman 84 Filmi Ertelendi!

Gişede ve eleştrilerde başarılı olan Wonder Woman 1984 filmi Gal Gadot’un Twitter üzerinden duyurması ile 2020’ye ertelendi. Normalde 1 Kasım 2019’da çıkacaktı fakat Warner Bros erteleme kararı aldı.İlk filmin yönetmeni olan Patty Jenkins’in yönettiği ve Gal Gadot ile Chris Pine’ın başrolde olduğu Wonder Woman 2 çok kötü bir zamanda vizyona giriyordu. Özellikle Star Wars Episode 9 yüzünden daha önce geri alınan tarih şimdi ileri bir tarihe ertelendi.

Gal Gadot duyuruda filmin 5 Haziran 2020’ye ertelendiğini duyurdu. Filmin çekim tarihini genişletmek ve senaryo üzerinde daha fazla çalışmak için de yapılmış olabilecek bu ertelemenin asıl sebebi hem 2019 yoğunluğu hem de Star Wars oldu.

2019 gibi yoğun bir dönemde çıkacak olmasından mütevellit bu karar aslında şaşırılacak bir durum değil. Fakat 2020’de de bir DC filmi yığınlığı olacak. Şu anda 2020’de vizyona girmesi beklenen Gotham City Sirens, Suicide Squad 2, The Batman ve Green Lantern Corps var. Aralarında çıkış tarihi belli olan Green Lantern Corps var fakat onla alakalı herhangi bir gelişme de bulunmamakta.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir