Titans Dizinin İlk Bölümün Ayrıntıları Belli Oldu!

Titans dizisi DC’nin yeni internet servisi DC Universe ile çıkacak. Dizi ile ilgili bir fragman daha gelmedi ama gelmesi yakındır. O zamana kadar gelen detaylara bakalımRobin, Raven ve Starfire’ın etrafında dönecek olan dizi Flying Graysons sirkine bir flashback ile başlayacak. Bu flashback ile hem Robin hemde Raven karakterlerinin geçmişini göreceğiz.

Dizideki Dick Grayson kelimenin tam anlamıyla dağılmış durumda. Bruce Wayne’e olan öfkesiyle Gotham’ı terk etmiş ve içinde Batman’den kalan parçaları temizlemeye çalışıyor. Fakat hala Robin kostümünün bırakmamış olması da kendini sorgulamasına sebep oluyor.Batman’ın ona yaptıklarından sonra kendini başka insanlara kapatan Dick,  polis merkezinde dedektiflik yapıyor.

Söylenene göre Titans, karanlık bir dizi fakat belli noktalarda eğlenceli kısımları da var. Söylenene göre bunlar güzel bir şekilde dengelenmiş. Ayrıca Netlfix dizileri gibi şiddet ve küfür unsurlarını da çok güzel eklemişler. Netlfix-Marvel dizilerinden ayıran en büyük fark ise bu dizi onlar gibi gerçekçi olmaya çalışmıyormus. Robin’in harika yakın dövüş sahneleri varken Starfire ellerinden çıkan ışınlarla suçluları vuruyormuş.

Titans dizisi bu sene en beklediğim dizilerden birisi.2 thoughts on “Titans Dizinin İlk Bölümün Ayrıntıları Belli Oldu!

  1. Ulan gecen seneden beri bekliyordum sonunda en cok istedigim dizi cıkacak bu haberi yayinladiğıniz icin çok sağol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir