The Flash: Iris West, Yeni Bölümde Speedster mi Oluyor? [Set Görselleri]

The Flash… isminin bile anılması insanı çıldırtmaya yetiyor. The Flash dendiği zaman çoğumuzun aklına Çizgi roman ya da DCEU The Flash’ı  gelmiyor. Direk CW The Flash’ı geliyor. İçimize, aklımıza o kadar derin işledi ki dizinin kanserliğinden kolay kolay kurtulamıyoruz bile. Tabi dizinin tamamı berbat değil, hemen hemen bazı bölümler tadından yenmiyor.  (dediğim gibi 23 24 bölüm varsa 3 4 tanesi çok iyi sadece)

Gelelim asıl meseleye The Flash dizisinin en nefret edilen karakteri aklınıza getirin, hadi çok kolay yapabilirisiniz hemen hemen hepimiz ondan nefret ediyoruz. Gelmedi mi aklınıza, bence gelmiştir. Iris West… evet Iris West’ten bahsediyorum. Dizinin en büyük kanser karakter olma başarısını elinde tutuyor kendisi, karakterden hemen hemen her sezon daha çok nefret ediyoruz neredeyse. Özellikle son sezonda Barry’e “You’re Not The Flash, We are The Flash (Sen Flash değilsin, biz Flash’ız) dedikten sonra bilgisayarı pencereden atasım geldi. Ya arkadaşım verin şu senaryoyu bize, biz sizden daha iyi iş çıkartırız. Emin olun çıkartırız ya. Çıkartmaz mıyız arkadaşlar? yaparız yani.

Geçen bölümde Iris West, Barry’e “You’re Not The Flash, We Are The Flash derken dalga geçiyor sanıyorduk ama ciddiymiş, hemde baya baya ciddiymiş… Setten gelen son görsellerde Iris West, Siyah deri bir kostüm giyiyor ve tahminlerimize göre büyük ihtimal New 52 The Flash Serisinde Iris West bir süreliğine Speedster oluyordu. Ve dizide de Iris West’in Speedster olmasını işleyecekler gibi gözüküyor.

İlgili resimİlgili resim

İşte setten sızan görseller;

3 thoughts on “The Flash: Iris West, Yeni Bölümde Speedster mi Oluyor? [Set Görselleri]

  1. The Flash dızısı cok degısık ılerlıyor ve alternatıf evrenlerde cogu oyuncunun ıyı yada kötü hep bır Super guclu hali gorunuyor bu resımde onlardan bırıdır dıye dusunuyorum İrisden Speedster fılan olmaz 😀

  2. The Flash dızısı cok degısık ılerlıyor ve alternatıf evrenlerde cogu oyuncunun ıyı yada kötü hep bır Super guclu hali gorunuyor bu resımde onlardan bırıdır dıye dusunuyorum İrisden Speedster fılan olmaz 😀

  3. Allahını seven biri ırıs west öldürsün yemin ederim onun yuzunden diziden tiksindim ya bilerek mi yapıyorlar bu senaristler anlamadım valaha ben gidip indiricem ırıs’ı en son nefret ettim karıdan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir