The Flash: Francis Daley ve Goldstein Yönetmenler Filmin Ne Zaman Geleceğini Açıkladı!

The Flash birkaç yönetmenle yıllardır gelişme aşamasında. Game Night yönetmenleri John Francis Daley ve Jonathan Goldstein projeye en son imza atan isimler ve Daley bugün bir tweet ile hayranların bu filmi sinemalarda görmeyi ne zaman beklemesi gerektiğini açıkladı.Bir hayran, Twitter’dan Daley’e sıradaki filminin ne zaman çıkacağını sordu ve Daley “Her şey yolunda giderse, 2020’de bir gün.” diye yanıtladı. Özellikle The Flash olarak bahsetmese de üzerinde çalıştığı sıradaki filmin bu olması bekleniyor.

Jeroen Post: Üzerinde çalıştığınız başka bir filmin tadını en yakın ne zaman çıkarabiliriz? Vacation ve Game Night’a bayıldım.

John Francis Daley: Her şey iyi giderse, 2020’de bir gün.Warner Bros. DC Comics filmleri için zaten 2020’de 2 tarih anons etmişti ama hangileri olduğundan bahsetmedi. İlki Sevgililer Günü, 14 Şubat’ta çıkacak. Benim tahminime göre bu, gelecek sene çekimleri başlayacak olan Birds of Prey olacak. Bir sonraki ise yazın, 5 Haziran’da çıkacak. Bu tarihler tabii ki değişebilir ama benim tahminime göre Daley’nin de ipucu verdiği gibi “her şey yolunda giderse” The Flash, 5 Haziran’da çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir