The Flash 5.Sezon Kostümü Sızdırıldı!

The Flash dizisinin 5. Sezon fragmanı bizlere Barry Allen’ın sonunda çizgi romanlardaki gibi ikonik bir kostüm yüzüğüne sahip olacağını gösteriyordu. Fakat yeni bir sızıntıya göre 5. sezon için aynı zamanda yeni bir de kostüm geliyor.

Geçtiğimiz sezonlarda kullanılan, çizgi romandaki kostümlerden uzak, tamamen deri olan kostüm yerine yeni, daha canlı ve çizgi romanlara yakın bir kostüm geliyor.Yeni sezon kostümünde hiç deri bulunmayacak, tamamen spandexten olacak kostüm birçok panelin birbirine dikilmesi ile oluşacak. Ayakkabılar ise çoğunlukla kırmızı ve üzerinde altın çizgiler bulunan bir bot olacak. Önceki kostümün aksine çene kısmı açık olacak ve boyun kısmı daha uzun olacak.

Yeni sezon çekimlerinden gizlice sızdırılan bu kostüm daha sonrasında çok tepki toplamış ve bir anda bütün paylaşım sitelerinden kaldırılmıştı.

Yeni kostümün sızdırılması ile birçok DC hayranı dizinin başrolü Grant Gustin’in ne kadar zayıf olduğu ile ilgili kırıcı yorumlarda bulunmuş ve oyuncunun Flash olamayacak kadar zayıf olduğunu belirtmişti. Tepkiler üzerine Grant Gustin kendi Instagram sayfası üzerinden bir mesaj paylaşmış ve kendi vücudu ile gurur duyduğunu söyleyip yazılanlar karşısında çok kırıldığını belirtmişti.1. sezonu mumla aradığımız, 4.sezonunu da geride bırakan The Flash için hala umutlarımızı koruyoruz. Dileriz ki bu sezon bizi hayalkırıklığına uğratmasın ve o eski, sevdiğimiz 1. sezon tadını vermeye çalışsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir