The Avengers Oyununa Ne Oldu?

Hatırlar mısınız Ocak 2017’de Square Enix’in Avengers oyunu yapacağını öğrenmiştik ve bir teaser izlemiştik. Resetera’nın haberine göre oyundan herhangi bir görüntü ve duyuru gelmemesinin sebebi çok farklı.Resetera’nın haberine göre The Avengers aslında tam anlamıyla bir online oyun olacaktı. Fakat Disney’in de isteği ile oyuna Singleplayer ve CO-OP eklemek için oyunu ertelediler.. Resetera ilginç noktalara değinerek bunu anlatıyor.

-Disney ve Square Enix anlaşması oyunun duyurulmasından 1 sene önce başlamıştı ve oyunun yapımına başlandı.-Oyunun duyurulmasından bir sene sonra Crystal Dynamics 2018’in Ocak ve Mart aylarında yeni bir Yapımcı ve Yönetmen işe aldı. Eski yönetmen ise kovuldu.

-Şubat 2018’de Crystal Dynamics yine bir ilan koyup Kıdemli Yapımcı iş ilanı koydu. Özellikle Singleplayer hikaye notu iş ilanında göze çarpıyordu.

-Square Enix muhtemelen geliştirme aşamasının bitmesine 2 sene kala oyuna Tek kişilik hikaye modu eklemek istedi. Bu yüzden aslında beklediğimiz duyuru E3 2018’de gelmedi ve oynanış videosu göremedik.Square Enix muhtemelen oyunun alanını genişletmek için geliştirme süresinin ortasında uzamasına sebep oldu. Muhtemelen Avengers oyunu 2020’nin ilk çeyreğinde çıkacaktır. Özellikle Avengers 4’ün Mayıs 2019’da çıkacak olmasından dolayı Temmuz 2019’da filmin etkisi devam ederken oynanış ve hikaye ayrıntılarını görebiliriz.One thought on “The Avengers Oyununa Ne Oldu?

  1. e3 2019 garanti göreceğimize inanıyom hemde sony tarafında çünkü sony de pek oyun kalmadı tanıtıcak first part

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir