[TEORİ] Captain Marvel’da mı Toza Dönüştü

Avengers Infinity War’u izleyeli aylar oldu. Artık ileriye, Avengers 4’e bakıyoruz. Aklımıza gelen teoriler oluyor ve internette de fanlar bir çok teori üretiyor. Bunlardan hem en ilginçlerinden hem de temeli sağlam olanlardan biri de Captain Marvel’ın aslında Snap’ten canlı çıkmadığı teorisi.

MCU Cosmic’in kurucularından Jeremy Conrad, Twitter üzerinde paylaştığı teoride Captain Marvel’ın da toz olmuş olabileceğini söyledi.Thanos’un Snap’i evrenin yarısını yok etti. Bundan Captain Marvel’ın sağ çıkma ihtimali %50 olsa da ölmüş olması bakınca daha mantıklı oluyor.

Eğer Tony Stark, SHIELD arşivlerini incelediyse ve Nick Fury ile bu konuyu konuştuysa Captain Marvel hakkında bir şeyler bilen tek kişi o. Avengers 4’te Zaman Yolculuğu olacağını biliyoruz. Eğer zamanda yolculuk yaparken 90’lara uğrayıp onu da ekibe katarlarsa bu bir çok şeyi açıklar. Mesela sızan ekip fotosunda 25’lerinde göstermesini açıklıyor. Yoksa kendisi 45 yaşlarında olacaktı.

Bunun yanında teoriye biraz da ben ekleme yapabilirim. Captain Marvel yıllarca uzayda Skrullar ile mücadele edip onların istilasını engellemiş olabilir. Eğer bu olaylar yaşanmazsa Skrull İstilası, MCU’nun 4. Fazında yer almış olur.

Bu teori hakkında ne düşünüyorsunuz? Yakında Avengers 4 hakkında diğer teorileri de bir yazıda yayınlayacağım.One thought on “[TEORİ] Captain Marvel’da mı Toza Dönüştü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir