[Teori] Avengers Endgame’de Iron Man Nasıl Kurtulacak?

Geçen hafta Avengers Endgame fragmanı çıkınca hepimiz büyük heyecanla açıp izledik. Fragman aklımızda olan soruları azaltmaktansa 2 kat daha fazla soru oluşmasına sebep oldu. Bunlardan ilki “Iron Man’e Nasıl Kurtulacak? “Redditte bir kullanıcının teorisi, Tony’nin kurtuluşu için mantıklı bir teori bulmuş.

“Infinity War’un sonunda Rocket, diğer Koruyucuların kaderini bilmiyordu. En son Knowhere’e gittiklerini biliyordu. Endgame’in başında ekibin ve geminin nerede olduklarını bulmak için araştırma yapıyor olabilir.

Şu anki konumu muhtemelen Avengers Facility. Daha önce Bifrost ile seyahat ettiği için şu anda gemisi yok. Avengers’a sorduğunda muhtemelen böyle bir iş için Stark Industries’e yönlendirirler. Kadere bakın ki orada Pepper’da Tony’i arıyor olacak.Akıllı bir tavşan olan Rocket ve Pepper birlikte bir uzay gemisi bulup(yapıp), Benetar’ın yerini bulup oraya gidebilirler. Bu sırada da Pepper’ı Rescue zırhında görmemiz muhtemel. Zira zırhın olacağı sızmıştı.

Gemide sadece Tony ve Nebula’nın olduğunu gören Rocket’in ne yapacağı da merak konusu. ”

Siz bu teoriyi beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyorum 

One thought on “[Teori] Avengers Endgame’de Iron Man Nasıl Kurtulacak?

  1. Bence kozmik bir destek alacaklar. Ben Galactus’un veya Watcher Uatu’nun yardım edeceğini düşünüyorum. Keza bu film sonrası Marvel Kozmik Evrene giriş yapacak. Ayrıca orijinde olan kozmik güçlerin de birşekilde görülmesi lazım diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir