Stranger Things’in 3. Sezonu Hakkında Bilgiler

Stranger Things, Netflix‘in en iyi yapımı olmasa da en iyiler arasında yerini rahatlıkla alabilecek bir dizi. 2. Sezon tempolu ve yeniliklerle doluydu ve 3. Sezon da da eski sezondaki gibi yenilikler görebileceğiz. Fakat asıl merak edilenlerden biri de 3. Sezonda bizi tam olarak nelerin beklediği.. İşte gelen bilgiler. 

3. SEZON 1985’TE GEÇECEK.

3. Sezon, 2. Sezon da ki olaylardan tam bir yıl sonra geçecek. Jane’in (Eleven) tam anlamı ile özgür olabilimesi için en az bir yıl saklanması gerekiyordu. Bu da demek oluyor ki Jane’de diğer herkes gibi saklanmadan özgürce yaşayabilecek.

 

WILL RAHATA ERECEK.

İlk iki sezona göre 3. Sezonda Will’in üstüne daha az gidilecek. Artık çoğu sorununu atlatmış ve çözmüş olacak.

MIKE VE JANE

Mike ve Jane, 2. Sezonda olduğu gibi bir çift olmaya devam edecek. Kim bilir belki bu ilişki artık iyice oturmuş olur ve kavga etmeye bile başlarlar.. Kim bilir.

 

STEVE VE DUSTIN

Sırada benim favori ikilim var! 3. Sezonda daha çok Steve ve Dustin göreceğiz. Genellikle herkesin sevdiği karakter Dustin oluyor. 2. Sezonun en sevdiğim yanlarından biri de bu ikiliyi azsa olsa görebilmekti. Gerçekten dizi içerisinde yapılmış en iyi haraketlerden biriydi. Bu liste arasında sanırım beni en çok heyecanlandıran bilgi bu oldu.

 

BILLY GERİ DÖNECEK

Billy, Steve’den daha iyi bir side villain oldu. Orası kesin ama, umarım onu da Steve gibi iyi bir adam olarak geri getirmezler. Hem oyuncunun üstüne hem de karakterin üstüne kötülük çok yakışıyor. Billy’nin güzel yanlarından biri de onun neden kötü olduğunu anlamıştık. Ama bu onun kötü olduğunu değiştirmiyor. Dip not olarak çoğunlukla yarı çıplak (tişörtsüz) bir şekilde dolaşacağına dair bir açıklama geldi. Ama bu dalga geçilmek için söyledikleri bir şey de olabilir. 

LUCAS’IN KÜÇÜK KARDEŞİ ERICA

Erica ve onun gibi olan arkadaşlarını daha çok görmeye hazırlıklı olun! Çünkü bolca Erica ve arkadaşlarını göreceğiz. Ama ciddi mânâda bu kızın sahneleri insanı çok güldürüyor.

DR. BRENNER

İlk sezonda sadece bir Demogorgon’ın Dr. Brenner’ın üstüne atlamasını görmüştük ama 3. Sezonda Dr. Brenner geri dönüyor! Nereden nasıl bağlayacaklar gerçekten merak ediyorum ama bizimkiler 3. Sezonda çok daha fazla belaya bulaşacaklar gibi.

JONATHAN VE NANCY 

Jonathan ve Nancy’nin aşkı devam edecek. Ben ne kadar Steve ile Nancy’i daha çok yakıştırsam da, bu da fena bir çift sayılmaz. Eğer Steve, Dustin ile bu yüzden takılıyorsa.. Bunlar sonsuza kadar çift kalmalı!

HAWKINS’İN DIŞINA TEKRAR ÇIKACAĞIZ. 

Jane, 2. Sezon’da “Kayıp Kardeş” bölümü ile Chicago sokaklarına gidip maceralara atlamıştı. 3. Sezonda da Hawkins’in dışına belki de çok daha uzak yerlere gidebiliriz. 

 

MAIN VILLAIN

Baş kötümüz hala aynı ve Hawkins’i ele geçirmeye kararlı. Ama bu ne kadar istikrarlı olduğunu gösteriyor. Aynı zamanda da baş düşmanımızla şuana kadar tam olarak hiç karşılaşmadık. Bu yüzden de baş düşman hala gizemini koruyor. Bu da sıkıcı olmamasını sağlıyor.

ŞERİF HOPPER 

Şerif Hopper, yine Hawkins’in başına gelen kötülükler ile savaşmaya devam edecek. Aslında ben Hopper’ın savaşmasını değilde Jane’i ölen kızı ile yerini doldurmasını görmek istiyorum. Yani elbette bunu işleyeceklerdir ama ne bileyim Hopper’ın savaşması aşikâr zaten. Onun yerine bununla ilgili bir haber gelseydi daha çok sevinirdim.

 

MAYA HAWKE

Maya Hawke, Hawkins’in sırrını tek başına çözecek olan “Robin” adında bir karakteri canlandıracak. Bu karakter ile bizim çocuklar arasında nasıl bir bağ kurulacak merak ediyorum açıkçası. Bilmeyenler için Maya Hawke, Ethan Hawke ve Uma Thurman’ın kızıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir