Steven Spielberg DC İçin Bir Film Yapacak!

Steven Spielberg belki de dünyanın en ünlü yönetmeni, ve şu anda Warner Bros. ile bir DC filmi yapmak için masaya oturdu ve Warner Bros. tarafından dün geç saatlerde yapılan açıklamaya göre anlaşma sağlanmış durumda.

Warner Bros’un başkani Toby Emmerich bu konuda şöyle bir açıklama yaptı;

“Spielberg’in bizim için yaptığı son film olan Ready Player One ile çok gurur duyuyoruz, ve onunla bu yeni projede tekrar çalışacağımız için de çok heyecanlıyız. Bu filme neler katacağını görmek için heyecanlanıyoruz.”

Spielberg ise bu konuda şunları söyledi;

“Warner Bros. takımı ile bir iş yapmak gerçekten harikaydı, gerçekten yaptıkları her işte bir profesyonellik ve tutku mevcut. Ayrıca yaptıkları her iş büyük bir tarihe sahip. Onlarla Blackhawk filminde tekrar çalışmak için sabırsızlanıyorum.”

 

Jaws, E.T, Schindsler List ve son yönettiği film olan Ready Player One’ın da yönetmenlik koltuklarından hatırlayacağımız Spielberg, DC için Blackhawk filmini yönetecek. Ayrıca filmin yapımcılığını da üstlenecek. Ayrıca filmin senaryosu daha önce Jurassic Park, Indiana Joner ve Spider-Man gibi filmlerin senaryosunu yazan David Koepp tarafından yazılacak.

Blackhawk filminin çekimlerine ne zaman başlanacağı ve filmin vizyon tarihi henüz belli değil, fakat filmin 2. Dünya Savaşı zamanında geçeceğini biliyoruz. Blackhawk Squadron birliğinde bir pilot olan Blackhawk karakterinin hikayesini anlatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir