Spider-Man Oyununun Açılış Sahnesi Sızdırıldı!

Spider-Man oyunun çıkışına çok az zaman kala sürüce bilgi gelmeye başladı ve oyunu oynayan bazı şanslı kişilerden de bu tarz sızıntılar gelebiliyor. Bu sızıntı ise oyuna başlangıçtaki ilk sinematiği gösteriyor.  Spoiler hassasiyeti olanlar varsa videoyu es geçebilir.Spider-Man oyununun çıkış tarihi 7 Eylül 2018.  29 gün kala oyun için büyük heyecana sahibim.  Bunun yanında oyunla alakalı gelen spoilersız bir kaç bilgi de var.-Öncelikle oyunda Spiderman‘in bir akıl hocası var. Yıllardır onu eğiten kişi. Bu süpriz biri olduğu ve ilk 2 saate gözüktügu için söyleniyor

-Eger Homecoming’den sıkıldıysanız buraya gelin. 8 senedir kahramanlık yapan bir Peter var. Söylenene göre ergen ve toy hareketler yapmıyor. Gücünün sinirini biliyor ve düşünerek hareket ediyor.

-Mary Jane ile Stealth kısımlar var.

-Peter gazeteci değil, laboratuvarda çalışıyor.

-May Hala oyunda var.

-Oyunda sadece Spiderman değil Peterda bol bol var. 2 saatin içinde 8 sene sonra sadece Spiderman olarak değil Peter Parker olarakta şehirde değişiklik yapabileceğini fark ediyor.

-Oyunun başında hikayeye direk bir giriş var. Yıllar sonra sonunda Kingpin’i yakalamayi başardığı bir görev ile başlıyoruz. Gereksiz origin draması yok. Daha çok bir spiderman çizgi romaninin 50. Sayısından başlıyormus gibi bir giriş.

-Sanirim Peter ve Mary Jane kısa bir süre önce ayrılmış. Ama Mary Jane, Spidey ‘e yardım ediyormuş.

-Her kostümün kendine özel gücü var. Klasik kostüm ağ ile düşmanları hızlıca sararken Scarlet Spider kostümü hologram ile dikkat dağıtıyor. Spider Armor MK2 ise mermilerden koruyor.

-Şehirdeki sivillere vurmak isterseniz oyun onlarla etkileşime geçmenizi sağlıyor. Selfie cekiyorlar veya beşlik atiyorlar

-Oyunda JJJ’ın podcastleri var. Şehirde ağ atarken Peter bunları dinliyormus. Tabi kapama seçeneği var.

-Ağ Atıcı seçeneklerinde bir sürü güzel seçenekler varmış.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir