Sızdığı İddia Edilen Avengers 4 Fragman Özeti

Bakın son zamanlarda çok fazla Avengers 4 hakkında fazla sızıntı bilgiler ve haberler geldiğinin farkındayım bunun sebebi fragmana çok az bir süre kalması. Kevin Fiege’nin söylediğine göre Avengers 4 fragmanı, Captain Marvel fragmanından bir süre sonra gelecek demişti. Infinity War fragmanını da göz önünde bulundurduğumuzda fragman Ekim Sonu veya Kasım başında gelebilir. Bugunki sızıntı ise fragmanın sahnelerinin sızdığı iddiası ile geldi. Kaynağı çok güvendiğim bir yer olmadığı için İddia olarak yazdım. Gerçek olursa üzülmeyin okudunuz diye.We Got This Covered’ın haberine göre Avengers 4 fragmanını izleme fırsatı bulan biri fragmanı anlatmış.

“Fragman Çiftlik gezegeninde duran hasar görmüş Infinity Gauntlet ile başlar. Arkadan Tony’nin sesi duyulur ve Wakandaya inen bir Quinjet görürüz. Tony ve Nebula iner. Uzun süre sonra ilk kez karşılaşan Steve ve Tony birbirlerine bakarlar. Steve” Tony” der. Tony ise yorgun bir gülümseme yapar. Marvel logosu girer.

Sahne 2012 de ki New York savaşına girer. Stark kulesinin tepesinde Loki şok olmuş şekilde bakar. Mavi ışık girer ve sahne değişir. M’Bakuyu Wakanda tahtına görüyoruz. Shuri ve Banner yeni bir projede çalışırken görülür. Sahnede değişir. Black Widow kostümü ile Hawkeye’ın evindedir. Etraf dağılmıştır. Kısa bir çekimler Thanos’un New York’ta uzun kılıcı ile görürüz. Diğer sahnede karanlık maskeli gözü parlayan biri kameraya doğru ok atar.Bir sahnede Scott’u Kuantum Düzlüğünde görüyoruz. Sahne değişiyor ve Valkyrie ile Thor’un Kree gemisine yaklaşırken görüyoruz. Thor “Söylentiler doğruysa evrenin tek umudu sensin” diyor.

Sahne değişiyor ve yaşlı Tony’i eski Avengers binasının Shield üssü olmuş halinde görüyoruz.

Sahne değişiyor ve Vormir’de Roket ve Nebula un bir silah üstünde çalıştığını görüyoruz. Roket “Bu silahı ne zaman kullanacağız” diye esprili bir şekilde konuşuyor.

Iron Man’i yeni zırhında görürken Hulk gökyüzünden düşüyor. Thanos’un gülümserken görüyoruz. Hulkta o sırada gülümsüyor.Diğer sahne ise Japonya da. Steve, War Machine ve Black Widow, Yakuza ile karşı karşıya. Yakuzanın arkasından Clint, Avengers’da yaklaşıyor. Sahne değişiyor. Tony ve Ant-Man’i post apocalyptik bir New York ta görüyoruz.

Captain Marvel’ın güçlerini kullanırken görüyoruz. Sahne değişiyor ve çocuk Gamora’nın Thanos’a ruh taşında bağırdığını görüyoruz.Tony, Steve’e yeni bir kalkan veriyor. Diğer sahne de Thor ve Lokiyi Chitarulara karşı savaşırken görüyoruz. Tony ve Ant-Man’i Kuantum Gerçekliğinde görüyoruz. Son sahnede hasar görmüş Sonsuzluk Eldiveninden bir taş kayboluyor. Thanos zırhını giyiyor ve kötü bir şekilde gülümsüyor.

İsim belli oluyor.

Avengers AnnihilationOndan sonraki kısa sahnede Hulk’u eğitim alırken görüyoruz. Steve ona neden bu kadar çalıştığını sorunca “Rövanş yaklaşıyor hissediyorum” diyor. Fakat Banner’ın sesiyle duyuyoruz.”

Yani bana pek inandırıcı gelmedi ama yine de paylaşmak istedim. Çok yakında gerçek fragmanı gördüğümüzde anlayacağız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir