Shazam Filminin Mary Marvel’i Belli Oldu!

Geçtiğimiz haftalarda Shazam filmi ile ilgili birçok haber çıkmıştı ve filmde olacak karakterlerlerle ve oynayacak oyuncularla ilgili açıklamalar yapılmıştı. Şimdi bu açıklamalara birkaçı daha eklendi.


Cooper Andrews ile ilgili görsel sonucu
The Walking Dead’den Ezekiel’in sağ kolu olarak tanıdığımız Jerry’i canlandıran Cooper Andrews’in filmde olacağı açıklanmıştı fakat rolü açıklanmamıştı. Görünüşe göre Cooper Andrews filmde Victor Vasquez’i yani Billy Batson ve diğer çocukların koruyucu babasını canlandıracak. Partneri ise karısı Rosa’yı oynayacak olan Marta Milans olacak. Ayrıca Billy’nin diğer üvey kardeşlerini canlandıracak isimler de açıklandı. Eugene (Ian Chen), Pedro (Jovan Armand), Fredy Freeman (Jack Dylan Grazer) gibi isimler de filmin kadrosunda olacak.

Grace Fulton ile ilgili görsel sonucu

Bu filmle ilgili bir diğer büyük cast seçimi ise Mary Marvel karakteri. Karakteri filmde Grace Fulton canlandıracak. Grace Fulton geçtiğimiz aylarda Shazam filminde olduğunu Instagram’da yaptığı bir paylaşımla belirtmişti fakat karakteri belli değildi. Warner Bros. yaptığı açıklamada Fulton’un Mary Marvel karakterini canlandıracağını açıkladı.

Ayrıca Dwayne Johnson da Shazam filminin yapımcılarından birisi olacakmış. Kendisi başta Black Adam rolü ile filmde oynayacaktı fakat fikirler ayrı düştüğü için bu filmde olmayacak. Ama bir cameo’su olur mu bilinmez. Shazam filminin 5 Nisan 2019’da sinemalarda olması bekleniyor.

Sitemize destek vermek ister misiniz? Buraya tıklayabilirsiniz
https://www.patreon.com/geekkafe

Pelerin Dergi – Şubat 2018 #6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir