Shazam Filminden Yeni Karakterler Açıklandı!

Geçtiğimiz günlerde Shazam filminin tarihinin ve baş kötüsünün açıklanması ile ilgili haberler yapmıştık. Şimdi de filmde olacak yeni birkaç karakter açıklandı. Filmde Shazam’ın baş kötüsü Mark Strong tarafından canlandırılan Doktor Sivana olacak. Filmde olacak diğer karakterler ise Doktor Sivana’nın kızı Beautia Sivana ve oğlu Magnificus Sivana olacak. Çizgi romanlarda bu ikili Shazam’ın uzun süreli dostları olarak karşımıza çıkıyor. Filmde dost mu düşman mı olacaklar belli değil. Karakterleri oynayacak kişiler de daha açıklanmadı.

Filmde bulunacak bir diğer karakter ise Shazam karakterinin ismini ve güçlerini aldığı asıl büyücü olan Shazam. Yani görünüşe göre Shazam’ın origini üzerinde durulacak filmde. Bu karakterin de kimin tarafından oynanacağı bilinmiyor.

Bir diğer karakter ise “Gizemli Adam” olarak belirtilmiş. Yani hangi karakter olacağı açıklanmadı, fakat filmde önemli bir cameo’su olacakmış. Şahsen bizim tahminimiz bunun Superman ya da Black Adam olacağı yönünde, Dwayne Johnson filme dahil olmayacağını söylese de bir cameo’su olabilir. Ayrıca Black Adam’ın bir solo filmi çıkabileceği söylentileri de mevcut.

Filmin yönetmeni David F. Sandberg filmde daha çok karakter olacağını ve bu karakterleri kimin oynayacağının yakında açıklanacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir