Sebastian Stan, Captain America’yı Oynamak İçin Hazır!

Sebastian Stan, Bucky Barnes/Kış Askeri olarak Marvel Sinematik Evreni’nde duygusal bir yolculuk geçirdi. Steve Rogers’ın en iyi arkadaşı ve Birleşik Devletler Ordusu’ndaki bir askerden Hydra kontrolündeki bir suikastçıya dönüştü. Captain America:Civil War’dan sonra şu anda Wakanda’da askıda.

MCU çizgi romanlarla aynı yönde ilerlerse Bucky için daha büyük bir değişim bile olabilir.Steve Rogers’ın “ölü” olduğu kısa zamanda Bucky, Kaptan Amerika’nın rolünü üstlendi.Stan,MCU’da bunu oynamaktan mutlu olur ama Bucky’e bir kalkan vererek olacak basit bir iş değil.

Stan,geçen haftasonu olan Wizard World St.Louis panelinde Bucky’nin Kaptan olarak oynama olasılığını tartıştı.

“Yani, evet bunun bir gün olmasını istiyorum, kesinlikle. Ama o gün ne zaman olur bilmiyorum. Çok farklı bir Kaptan Amerika olurdu. Aynı Kaptan Amerika’yı göremezdiniz çünkü o başka bir adam. Ve yine, Avengers’ın bu sorumluluğu ona verebilmesi, Kaptan’ın yerini doldurabilmesi için Bucky’yi yeterince güvenilir yapmamız gerek. Ve yerinin doldurulması zor. Bir gün mümkün olduğunu düşünüyorum, gerçekten. Sadece mantıklı olması lazım ve biraz daha zamana ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.”

Gelecek 2 Avengers filmi boyunca çok şey yapılabilir.Steve Rogers (Chris Evans) öldürülebilir ve Bucky’nin Avengers’ın güvenini kazanması için birçok fırsatı olabilir.

Steve Rogers ölmeli mi, ancak bir de Sam Wilson/Falcon’ın (Anthony Mackie) Captain’ın görevini üstlenmesi gibi bir seçenek var tıpkı çizgi romanlarda olduğu gibi. Marvel Stüdyoları’nın konu Kaptan Amerika’nın mirası ile ilgili olduğunda çok seçeneği var.

Sebastian Stan’in Bucky’sini MCU’da Kaptan Amerika olarak görmek ister misiniz? Yorumlarda bildirin.

Sitemize destek vermek ister misiniz? Buraya tıklayabilirsiniz
https://www.patreon.com/geekkafe

Pelerin Dergi – Şubat 2018 #6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir