Russo Kardeşler, Thanos’un Ne Kadar Güçlü Olduğunu Açıkladılar!

Russo kardeşler, Avengers Infinity War’da Thanos’un hikayesini ve filmde ne kadar çok güçlü olacağını detaylı bir şekilde açıkladılar. Thanos’u bir çok filmde After Credits ve Cameo şeklinde gördük. Ama onu hiç bir zaman hareket halinde görmedik hep koltuğunda oturuyordu. Sadece Avengers: Age Of Ultron’un After Credits sahnesinde hareket halindeydi onda da eldiven takıp “O zaman kendim hallederim.” demişti.

İlgili resim

Şimdi Russo Kardeşlerin yaptığı açıklamayı okuyalım;

“Marvel Sinematik Evrenimiz de şu an en güçlü karakterimiz Hulk, ama artık Hulk en güçlüsü olmayacak. Thanos, Hulkt’tan daha çok güçlü olan, yok edilemez derisi yani hemen hemen yok edilemez bir karakter. Thanos, Titan denilen bir gezegene mensup. Filmden önceki yıllarda gezegeni yer değiştirme afetine maruz kaldı. Titan gezegenin kaynakları tükenmek üzereydi ve Nüfus’u aşırı yoğundu. Thanos, rastgele bir şekilde nüfusun yarısını öldürüp diğer yarısını da bu sayede kurtarma önerisini sundu. Titan halkı bu eylemi reddettiler onu bir deli ilan edip, sürgün ettiler ve Titan gezegenin sonu ölüm oldu. Bu yüzden Thanos yaşamı boyunca gezegen gezegen dolaşıp her bir gezegenin nüfusunun yarısını yok ediyor ve gezegene dengeyi getiriyor. Bu şekilde hem gezegenlere hem de evrene dengeyi getirmeyi kendine bir görev olarak üstlendi.”

Kısacası Thanos’un amacı sırf evrene düzen getirmek için taşları toplamaya çalışacak. Yani her hangi birini etkilemek için değil. Biliyorsunuz ki Thanos çizgi roman’da taşları sadece Death karakterini (Aşık olduğu kadın) etkilemek için topluyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir