Reeves: Batman DCEU’dan Bağımsız Olmayacak!

Matt Reeves, Batman filminin DCEU evreninden bağımsız olacağına dair yorumlara bir açıklık getirdi.

Son yaptığı bir röportaj’da Matt Reeves, filmin DCEU‘ya çoğunlukla bağlı olmayacağını fakat yine de sinematik evrenin büyük bir parçası olacağını söyledi. Filmin diğer filmler ile bağlantısı olmayacakmış. “Açıklayıcı olmak için; “Tabii ki batman DCEU sinematik evreninin bir parçası olacak. Çünkü o Batman. Daha önce film evrene bağlı olmayacak derken Batman filminin sadece Batman hakkında olacağı ve evrendeki diğer karakterleri içermeyeceğini anlatmaya çalışmıştım. Yani diğer karakterlerin cameo’ları içinde olmayacak. Bu sadece bir Batman hikayesi olacak. ”

Filmin çekimlerinin bu yıl sonu başlayacağını düşünüyorduk ki kameralar 2018’e kadar çekim yapmayacakmış. Çünkü film stüdyodan tam olarak yeşil ışık almış durumda değil. Ayrıca Matt Reeves‘in filmi Ben Affleck’in istediği versiyonda tekrardan yazdığı söyleniyor.  Batman filminde Ben Affleck‘in baş düşmani olacak Joe Manganiello yani Deathstroke olması bekleniyor. Bunlar dışında tabii ki Alfred rolüyle Jeremy Irons ve James Gordon rolüyle J.K. Simmons‘un da olması bekleniyor. Fakat Matt Reeves senaryoyu tekrardan yazdığı için filmde nelerin veya kimlerin olacağı tam olarak bilinmiyor.

Reeves Batman filmini yönetecek fakat filmin çıkış tarihi daha belirlenmiş değil. Affleck’in Batman olarak bir sonraki filmi 17 Kasım’da vizyona girecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir