Ray Fisher Cyborg Rolünü Bırakıyor Mu?

Justice League filminin Cybrog’u Ray Fisher, Twitter üzerinden ilginç bir şiir paylaştı ve bir anda tüm DC fanları panik olmaya başladı.

Ray, Twitter üzerinden ”Comes The Dawn adlı şiiri paylaştı. Şiirin teması belirsizlik ve veda olduğu için herkes onun Cyborg rolünü bırkacağını düşünmeye başladı. Postun altına da herhangi bir not düşmeden paylaşması durumu ilginç yapıyor.Ray Fisher’ın şuanda belli olan tek DC filmi Flash solo filmi. Flash filmi ilk başta origin filmi olarak söylenmişti fakat daha sonra Flashpoint olacak denmişti. En son da normal bir solo film olacak denmişti.  Eğer bu twitin anlamı Cyborg’un, Flash solo filminde olmayacağıysa Ray Fisher’ı uzun zaman sinematik evrende görmeyeceğiz demektir. Cyborg solo filmi normalde 2020 için gün almıştı fakat daha sonra iptal edilmişti.

Ray Fisher’ı eğer Flash filminde olmazsa uzun bir süre DC Film evreninde göremeyeceğiz. Muhtemelen Justice League 2’de tekrar görülür. Sizce bu bir veda yazısı mı yoksa rastgele paylaştığı bir şiir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir