Phase 4’te Avengers Takımında Olması Gereken Karakterler!

Aslında karakterlerlerin neredeyse hepsini aşağı yukarı gördünüz, ancak hepsi halen resmi olarak bir Avengers üyesi değil. Az olsa da bizim Phase 4’te ” Avengers, Assamble ” cümlesine koşmalarını görmemiz lazım onların. Phase 4’te tam olarak ne olcağından emin değiliz, ancak bildiğimiz şu var ki fena olaylar kopacak.

Quake

Bu karakterin işi biraz yaş ancak ne olur ki Avengers ile birlikte görsek ? Yani artık Infinity War yaklaşıyor, olaylara katılmadan durmaması lazım yani. MCU, dizileriyle en azından böyle gerçekten bir bütün olsa ne olcak ki ?

Ant-Man

Kendisi Avengers’ın içindeki çatışmaya katılsa da sorun şu ki kendisi halen üyesi değil. Civil War ile birbirine girdi resmen karakterlerin gelişimi, daha adamlarla doğru dürüst tanışmamış olanlar savaşa katıldı yahu. Ant-Man’in de artık bu çağrıya hemen küçülüp büyüyerek gelmesi gerek.

Wasp

Eh, bu sert hanımımız daha çok yeni ancak biliyoruz ki kendisi baya sağlam dövüşçü, ki aslında kendisi çizgi romanlarda ilk gerçek Avengers ekibinde yer alıyordu. Anlayacağınız, gelişi baya geç oldu.


Doctor Strange

Kendisi takıma pazarlık konusunda yardımcı olur, iyi fikir bence. Şaka bir yana, yüksek ihtimalle kendisi Avengers 4’ün sonunda resmi bir üyesi olcak çünkü Thanos’a karşı verilecek büyük savaşta ön planda olanlardan birisi de kendisi. Ki Thor: Ragnarok’taki o 5 dakikayı geçmeyen sahnesinden anladığımız kadarıyla kendisini 1.5- 2 yılda baya geliştirmiş olarak karşımıza çıkacak.

Captain Marvel

Avengers 4’ün sonunda onu görmeye kesin gözüyle baktığımız için bu listeye koyalım dedik. Eveti henüz filmi taa 2019’da çıkacak, ancak önemli bir Avengers üyesi kaybedileceği için onun yerine en uygun kişilerden biri ise kendisi. Belki de Thanos’a son vuruşu kendisi atar ?

Black Panther

Gördüğünüz gibi kral olsan da hemen üyesi olamıyorsun takımın iki savaşta olunca. T’Challa’nın da Doctor Strange gibi Avengers : Infinity War ve Avengers 4 filmlerinde büyük rolü olacak. Özellikle son taşın Wakanda’da olduğunu bildiğimizden dolayı artık Kral’da ülkesinden Phase 4’te çok sık çıkmaya başlar herhalde.

Spider-Man

Evet, bildiğimiz gibi kendisi filmin sonunda Avengers üyesi olmayı reddediyor. Ancak Avengers: Infinity War’da bu işlerin artık tamamen ciddiyete bindiğini görünce kendisi artık bunun sırasının geldiğini hissedecektir yüksek ihtimalle.

 

2 thoughts on “Phase 4’te Avengers Takımında Olması Gereken Karakterler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir