Paul Bettany ve Sebastian Stan, MCU ve lnfinity War Hakkında Konuştular!

Bugün, Paul Bettany (Vision) ve Sebastian Stan (Bucky Barnes) ‘ı içeren Rhody Island Comic Con’da küçük bir Marvel paneli vardı ve her ikisi de #GuerraInfinita hakkında daha fazla konuştular.

• Treyler ne zaman ayrılıyor?

Paul Bettany, Sonsuz Savaş için yeni fragmanı izlediğini ve bunu “Muhteşem” ve “inanılmaz” olarak nitelendirdiğini ve “Yakında herkes izleyecek ve sevecek” dedi.

• Sebastian Stan, Infinity War’ı “Destan” olarak nitelendirdi ancak Marvel’ın daima filmlerin üçüncü şıklığına önem verdiğini, ancak Infinity War’ın baştan sona epik olduğunu söyledi.

• Bettany, üçüncü filmde Wanda’nın ilişkisi ve Vizyonu hakkında daha fazla konuştu ve Vision’un kalpte saf olduğu için Thor’un çekiçini kaldırdığını ve “Şimdi yeryüzünde biraz zaman geçirdi ve The Scarlet Witch’in hepsine sahip oldu” sözlerini ekledi. ..

• Sebastian’a kalkanı alıp almamasını istedi ve kapattı ancak Bucky’nin, Black Widow ile olan ilişkisini gerçekten istiyor dedi.

Avengers arkadaşlarını Netflix’te bulacak mı? Her iki aktör de kahramanlarla bir geçiş yapmak istiyor gibiydi. Stan, Punisher’den bahsetti ve Bettany, dizinin fantastik oyuncularla yüklendiğini söyledi.

(Efe Marvel)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir