Patty Jenkins Wonder Woman 2 Hakkında Konuştu!

Dünya çapında büyük başarılara imza atmış olan  Wonder Woman filminin aynı şekilde başarılı yönetmeni Patty Jenkins, 2019’da çıkacak olan Wonder Woman 2 filmi hakkında konuştu.

“İnanılmaz Yeni Karakterler ve Harika Bir Aşk Hikayesi”Bunun yanında, filmin bir o kadar eğlenceli de olduğunu söyledi.

“Bu başlıktaki çok az insan, görünüşe bakılırsa  bir çok hakkında HİÇ BİR ŞEY diyemeyeceğim sözlerim hakkında  tamamiyle yanlış anlama veya yanlış varsayımlar yapmış. Sadece bekleyin ;)”

Patty, bu yorumunu bir haber sitesinin “Wonder Woman 2 yeni bir aşk hikayesi ve ilk filmde olduğu gibi tematik olacak.” demesi üzerine yapmıştı. Aşk hikayesi var ama yeni bir aşk hikayesi değil, ha?

Bir çok “yanlış anlaşılma” geçip, Patty’nin aslında denmeyen şeyleri deniyormuş gibi gösterilince Patty Jenkins film hakkındaki konuşmasını yaptı:Orijinal hikayeye göre, Patty Jenkins, filmde “İnanılmaz yeni karakterler ve harika bir aşk hikayesi” olacağına söz veriyor.

“Film onun diğer değerleri hakkında gidiyor hala, ve bir benzer formül bu filmi eğlenceli, harika, komik yapsa da 3. bilmeniz gereken ise filmde çok büyük sorunlar döneceği. Çok büyük sorunlar ve çok büyük deneyimler daha ağır ve daha derin olacak.”

Jenkins bunun yanı sıra  film için neden bu kadar heyecanlı olduğunu da bellirtti:

“Çünkü o Wonder Woman ve o şu an burada tam anlamıyla gelişmiş. En başından büyük bir süper kahramanla başlamak çok harika. Ve gelecek yeni karakterler ve harika bir aşk hikayesi ise benim asıl heyecanlı olduğum konu. Hepsi son filmden çok farklı olacak.”

Son olarak, filmde 13 yeni karakter olacağı ve çok seveceğimizi, Brett Ratner’ın da cinsel istismardan sonra atıldığı kesinleşti.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir