No Man’s Sky Multiplayer Fragmanı Geldi

No Man’s Sky’ın gelecek güncellemesi ; Hello Games tarafından bu yılın başlarında “oyuna gelecek en büyük güncelleme” olarak duyurulan ve herkes tarafından merakla beklenen güncelleme 24 Temmuzda çıkıyor ve ilk fragman geldi! 

Bu güncelleme ile oyuna uzun zamandır istenen multiplayer desteği, gelişmiş bir base kurma özelliği ve görebileceğiniz gibi grafiklere iyileştirmeler geldi. Artık uzayı tamamen 1. ve 3. şahıs olarak oynayabileceğiz -hem ayakta hem de uzay gemisinde.

Oyunun çok beklenen multiplayer özelliği hakkında “Arkadaşlarınızla küçük bir ekip kurun veya rastgele gelen bir gezgin ile uzayı keşfedin.” diyor Hello Games. “Hayatta kalmak için arkadaşlarına yardım edebilir ya da yaşamak için başkalarını avlayabilirsin. Küçük sığınaklar veya karmaşık koloniler kurup bunları bütün oyuncularla paylaşabilirsiniz.”“Korsan veya savaş pilotu olarak destansı savaşlarda arkadaşlarınızla düşmanlarla savaşın. Exocraft ile garip uzaylı topraklarında yarışın, online olarak paylaşmak için yarış pistleri tasarlayın. Karakter özelleştirme ile görünüşünüzü düzenleyin.”

Ayrıca geliştirici ekip meraklı maceracıların fırkateyn filolarını kurup , geliştirebileceklerini açıkladı. Bu fırkateynleri içlerinde bulunan kontrol üslerinden kullanabileceğiz. Filolarınızı uzayın dipsiz köşelerine gönderebilir veya belli sistemleri keşfetmek için kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı görevlere davet edebilirsiniz.

Hello Games gelecek güncellemeyi : “Çok önemli bir güncelleme ayrıca bu uzun yolda ki başka bir adım.” olarak özetliyor. Sizlerde bu adımı atmak istiyorsanız No Man’s Sky’ın bu güncellemesi 24 Temmuzda çıkıyor.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir