Netflix, Iron Fist’i İptal Etti. 3. Sezon Yok!

Iron Fist, Netflix/Marvel dizileri içinde en tutunamayanlardandı. İlk sezon aşırı kötüydü ve ikinci sezonda ondan eksik kalır yönü yoktu. Karakteri sadece Defendersta güzel bir şekilde görebilmiş olsakta artık Netflix/Marvel da olmayacak.Deadline’ın haberine göre Disney ve Netflix son bölümlerin kalitesinden dolayı anlaşıp Iron Fist’in 3. Sezonunu iptal etmiş.

Aslında dizinin yapımcıları 3. Sezon konusunda optimistikti hatta gelebilir diye açıklama yapmışlardı fakat biz haberi almadan 1-2 saat önce onlara da iptal olduğu haberi gitmiş.Bir dizinin iptal olması Marvel/Netflix arasının kötü olduğu anlamına gelmez. Haftaya Daredevil’ın 3. Sezonu yayınlanacak ve Punisher’ın 2. Sezonu da yapılmaya devam ediyor.

Fakat büyük ihtimalle Finn Jones’un Iron Fist karakterini uzun zaman göremeyeceğiz. Belki bu boşluğu Netflix yeni bir karakter için dizi yaparak doldurur.

Defenders içinse herhangi bir şey yok zaten Netflix uzun süre grup dizisi yapmayacağını söylemişti. Eğer yeni karakter tanıtılırsa belki onun da olduğu bir Defenders gelebilir.

Iron Fist’in iptaline üzüldüm dersem yalan olur. Zaten 2. Sezonu izleyenler sebebini biliyor…Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir