MCU’da A-Force Takımı Olsaydı Kimler Takımda Olurdu?

A-Force, tamamen kadın kahramanlardan oluşan ve kötü adamlarla savaşan bir takımdır. Singularity’nin topladığı ve She Hulk’un lider olduğu bu takım Antimadder’a karşı savaşmışlardır. Biz de sizin için eğer Marvel Sinematik Evreni’nde A-Force takımı kurulsaydı takımda kimler olurdu, bizim fikrimizce listeledik. İyi okumalar:



5)Captain Marvel

MCU’nun en güçlü kahramanı olacak denen Captain Marvel’ı bu listeye almasak olmazdı. Herhangi bir A-Force takımı oluşturulacaksa önemli bir işlevi olacaktır ve hatta kim bilir belki A-Force takımının lideri bile olabilir. Ayrıca çizgi romanda da A-Force takımının bir üyesi olduğu unutulmamalı.



4)Wasp

Tabiki Wasp olarak kastettiğim kişi Hope van Dyne ve “Ant-Man 2: Ant-Man and the Wasp” filmi ile böyle bir takım olursa, bu takıma girebileceğini kanıtladı. Annesini geri getirmede yardım ederek ve Ant-Man ile kötü adamları durdurarak filmin ana kahramanı bile oldu. A-Force takımı kurulursa Wasp, kesinlikle o takımda olmalı.



3)Okoye

Wakanda Özel Kuvvetleri’nin generali ve başı olan Okoye de kendini “Avengers 3: Infinity War” filmi ile kanıtladı. Scarlet Witch, Proxima Midnight tarafından durdurulduğunda Black Widow ile Midnight’ın karşına çıkması ve onunla savaşması oldukça casur olduğunu gösterir. A-Force takımında yer almalı dediğim karakterlerden.



2)Black Widow

Avengers’ın asıl üyelerinden biri olan Black Widow’u bu listeye almasak olmazdı. Bir önceki madde de bahsettiğim gibi Proxima Midnight’ın karşısında durarak ve onunla savaşarak kendini iyice kanıtlayan Black Widow, benim görüşümce takım lideri olurdu.



1)Scarlet Witch

MCU’nun en güçlü kahramanlarında olan Scarlet Witch de tabiki bu listede olacak. “Avengers 3: Infinity War” filminde Vision için güç taşına meydan okuyabilen, Wakanda Savaşı’nda gücünü açıkça belli eden ve Black Order üyelerinin ikisiyle tek başına baş edebilen Scarlet Witch, Captain Marvel ile birlikte bu takımın fiziksel gücü olurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir