Matt Reeves’in ‘The Batman’inde Batman’i Canlandırabilecek Aktörler!

3 yıl hızlıca geçti ve artık Batman’i başka bir aktörün canlandırdığını göreceğiz. Ben Affleck artık Batman olmayacağını açıkladığından beri herkes Bruce Wayne’i ‘The Batman’ filminde kimin canlandıracağını merak ediyor. Matt Reeves’in yaklaşık 20 yaş daha genç birini isterken Warner Bros.’un daha yaşlı birini istediği söyleniyor. Sanırım bunun sebebi stüdyonun crossover potansiyelini düşünmesi ve Reeves’in yeni bir başlangıç yapmak istemesi.
Bu listede Matt Reeves’in ve Warner Bros.’un isteklerine göre Ben Affleck’in yerini alabilecek olan aktörler bulunuyor.

Michael Fassbender
Michael Fassbender X-Men

Michael Fassbender X-Men’de de bulunduğundan çizgi roman uyarlamalarına yabancı değil. Bu aktör kapasitisini de gösterdi ve Batman/Bruce Wayne karakterini çok iyi bir şekilde oynayabilir.
Ben Barnes
The Punisher Ben Barnes Billy Russo Jigsaw Marvel

The Punisher dizisindeki en iyi aktörlerden birisi olan Ben Barnes, ‘Pelerinli Mücadeleci’yi canlandırmak istediğini söylemişti. Eğer canlandırırsa bize nasıl bir Bruce Wayne sunacağını merak ediyorum.
Ryan Gosling
Ryan Gosling Blade Runner 2049

Ryan Gosling bir süperkahraman filmine çok yakışırdı doğrusu. Gosling’in iyi bir Batman olabileceğini düşünüyorum. Canlandırdığı her rolde bize yeteneklerini gösterdi. Bruce Wayne’i de çok iyi canlandırabilir.
Jon Hamm
Jon Hamm Mad Men

Eğer daha büyük bir Batman istiyorlarsa bu rol için Jon Hamm gayet uygun. Görünüşü Bruce Wayne’e benziyor ve Ben Affleck’i de biraz andırıyor.
Armie Hammer
Armie Hammer The Man from U.N.C.L.E.

Armie Hammer şu anda 32 yaşında ve George Miller’ın Justice League: Mortal filminde rol alacaktı. Bu film hiç gün ışığı görmeyecek olsa da bu, Hammer’ın Batman’i canlandırmak için ikinci bir şansı hak etmediği anlamına gelmez. Çekici, düşünceli birisi ve muhtemelen bu role her şeyini katabilecek birisi. Armie Hammer, hem Warner Bros.’un istediği gibi bir crossover için uygun olduğundan hem de Matt Reeves’in istediği gibi genç bir oyuncu olduğundan iyi bir seçenek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir