Justice League’in Sinematografi Sorumlusu Superman’in Solar Suiti Hakkındaki Sözlerinden Geri Döndü !

Geçtiğimiz hafta Justice League filminin sinematografisinden sorumlu olan Fabian Wagner, Justice League’de önceden gerçekten de Solar Suit’in bulunduğunu söylemişti. 2 gün önce, Collider’e yaptığı yeni açıklamada sanki sözünden geri dönmüş gibi duruyordu.  Röportajda bu kostümün deneme çekiminde mi yoksa filmdeki bir sahnede kullanıldığını hatırlamadığını söyledi.

”Gerçekten, aslında biliyormusunuz, tamamen dürüst olacağım ve bu kostümü test çekiminde mi yoksa filmdeki sahnelerden birinde olması amacıyla mı kullandık hatırlamıyorum.”

”Gerçekten çekim yaptım ancak sadece ikisi arasından hangisi olduğunu hatırlamıyorum. Ama kesinlikle siyah kostümü görmek harikaydı. Ama %100 filmde olabileceği hakkında kesin değilim. Ama yani, diyorum ki Superman’in olduğu tüm sahneler müthişti, ve Superman’i normal kostümüyle çekmek bile sadece, işte biliyorsunuz, Superman filmlerinin çekilmiş olduğu dönemde büyümüş birisi için çok eğlenceli ve Superman ve Batman gibi ikonik karakterleri çekmek sadece çok müthişti.”

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir