Justice League’de Green Lantern Olacak Mı? Teoriler…

Justice League’de olacak karakterler açıklandığında ben bir parça hayal kırıklığına uğradım doğruyu söylemek gerekirse. Çünkü çok sevdiğim Green Lantern filmde yok gibi gözüküyordu.

Fakat ben olacağını düşünüyorum. Dünyanın olduğu sektörde mutlaka biri olmalıydı. Bunun üzerine söylentiler çıktı, teoriler döndü. E tabi biz de boş kalmadık mantıklı birkaç teori ürettik site adminleri olarak.

1- Savaşta Zamanı Ölen Bir Fener

Filmde geçmiş zamanda olan Darkseid vs Amazon, İnsan, Atlantis savaşı olacağını biliyoruz. Çizgi romanlardan da Dünyanın çoğu evresinde bir fener olduğunu biliyoruz o sektörde. Bu yüzden bu savaşta bir fener ölüyor olabilir. Filmde 10 dakika olacak bu savaşta ayrıca Hawkman ve Hawkgirl olma ihtimali de var.

2- Günümüzde Yardıma Gelecek

Bu teori bana en mantıklı gelen ikinci. Savaşın en zor anında Superman gelmeden önce Abin-Sur yardıma gelecek. Superman gelmeden önce Steppenwolf tarafından öldürülecek ve yüzük hava da gidecek.

3.Credit Sonrası

Film bittikten sonra yüzük yavaşça bir adamın parmağına takılır ve orda sona erer. Bu öncekinin devamı niteliğinde güzel olur diye düşünüyorum.

 

Bizim aklımızda bu 3 ihtimal var. Hiçte olmayabilir bir fener. Bunu filmde göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir