Justice League Oyuncuları Marvel-DC Crossoverı İstiyor!

İnsanlar internette Marvel ve DC karşılaştırmaya dursun oyuncular ortak bir film yapmaya sıcak bakıyor. İki tarafın da en sevdiği kahramanları tek bir filmde görmesi iki taraf için de harika bir fırsat olurdu.

DC ve Marvel uzun yıllardır rakip firmalar. Fakat zamanında Amalgam Comics adında iki firma da ortak çizgi romanlar çıkardı. Şu anda da sinematik evrenlerde rakipler. Görünür de aralarında bir atışma da olmadığından ve aktörler de bu fikre açık olduğundan ileride bir crossover görme ihtimalimiz az da olsa var.

Bu fikre en fazla yükselen de Aquaman olan Jason Momoa oldu. Oyuncuların hepsi Çinde ki bir röportajda konu hakkında şöyle dedi;

Ben Affleck: “Bence harika olurdu. Eminim projedeki herkese büyük bir başarı getirirdi ve izleyiciler de bunu çok severdi, neden olmasın?”

Ray Fisher: “Çok büyük bir DC hayranı olarak büyüdüm. Ayrıca Marvel hayranı olan sevenlerim var. Karakterlerden bazılarının birbirleriyle savaşmalarını görmeyi çok isterdim.”

Gal Gadot: “Marvel filmleri yapan arkadaşlarım var ve bence hepimize geniş yer var. İki evrenin çarpışması çok hoşuma giderdi. Müthiş olurdu çünkü onların da harika karakterleri var.”

Jason Momoa: “İki evrenin çakışmasını çok isterdim. Kesinlikle evet. Chris Hemsworth’ü çok severim. Thor ya da Hulk’u alıp suyun içine çekip pataklamak, boğmak harika olurdu!”

Henry Cavill: “”Daha once çizgi romanlarda oldu. Bence gelecekte olabilecek işlerden. İnsanlar uzun zamandır aynı tarz kahraman filmi izliyor. Bir crossover veya crossoverlar sektörü ileri taşır. “

Röportajın türkçe altyazılı videosunu izlemek için;

 

Daha once çizgi romanlarda 1996’da Marvel vs DC 2003 senesinde JLA/Avengers serileri ile oldu.

Açıkçası biz olursa deli gibi heyecanlanırız. Robert Downey JR.’in İron Man’i ve Ben Affleck’in Batman’in yan yana sinemada görmek hepimizin hayali.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir