Justice League Çalışanı Tarafından “Snyder Cut” Açıklaması!

Justice League filminin var olduğu iddia edilen Zack Snyder versiyonu hakkında her gün yeni haberler çıkmaya devam ediyor. Zack Snyder filmi bıraktıktan ve Joss Whedon başa geçtikten sonra filmi izleyen birçok insan filmde birçok sahnenin kesildiğini iddia etmişti. Film çıktıktan sonra Zack Snyder versiyonu için çeşitli kampanyalar düzenlendi. Warner Bros. hala böyle bir versiyonun olmadığını iddia ederken dün, Man of Steel filminden beri Zack Snyder ile çalışan insanlardan biri olan Richard Cetrone filmin Zack Snyder versiyonunun olduğunu ortaya sürdü ve hayranların bu konudaki baskılarını devam ettirmelerini istedi.

Cetrone’nin açıklaması şu şekildeydi;

“Lütfen bu açıklamamı grubunuza iletin ve onlara Zack’i destekledikleri için teşekkürlerimi sunduğumu iletin. Onlara filmin bir Zack Snyder versiyonu olduğunu bildiğimi ve sizin gibi insanların yardımı ve desteği ile WB’yi bunu yayınlamaya ikna edebileceğimizi söyleyin. Tekrardan teşekkürler. Ayrıca sanırım bunu söylemeliyim, Joss Whedon’a karşı hiçbir kötü düşüncem yok. Joss ile birçok projede birlikte çalıştım. Bence o cidden harika ve çalışması kolay olan bir yönetmen. Danny Elfman’ın müziklerinden de keyif alıyorum. Yani davalarına katılıyorum, fakat film hakkındaki gerçekler tamamıyla açıklanmıyor.”

Tabii ki bu haber yine bir söylenti. Bu söylentiler aylardır devam ediyor, belki de bu versiyon gerçekten yoktur bile. Fakat Warner Bros. şirketi böyle bir versiyonun olmadığını söylemeye devam ederken filmin yapımında yer almış bazı kişiler bu versiyonun var olduğunu söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir