Justice League 2 Filminde Görmek İstediğimiz Bazı Karakterler!

Justice League vizyona girdi çoğumuz için hayal kırıklığı çoğumuz için güzel çoğumuz içinde mükemmel bir film oldu. Ve başladık Justice League 2 filmini beklemeye filmi tarihi tam olarak net belli olmasa da tahmini olarak 2020 ve 2021 arasında çıkması bekleniyor. Peki Justice League 2’de sadece ilk filmde gördüğümüz kahramanları istemiyoruz. Yeni kahramanlar istiyoruz, yeni üyeler istiyoruz, daha güçlü ve daha büyük bir Justice League istiyoruz. Hayalimiz bir Watchtower’da 20’den fazla Justice League üyesi görmek ama bize şimdilik 10 kişilik bir Justice League bile yeter 2. filmde. Neyse gelelim en çok istediğimiz bazı karakterlere;1- Green Lantern – Hal Jordan
hal jordan ile ilgili görsel sonucu
Justice League filminde görmeyi çok bekledik malesef referansı bile geçmedi… umuyoruz ki Justice League 2’de Hal Jordan’ımız göreceğiz ve onu bağrımıza basacağız.

2- Shazam – Billy Batson
shazam dc ile ilgili görsel sonucu
2019’da Shazam filmi geliyor ve orijini işlenecek zaten hatta senaryosu tamamlandı ve Shazam’ın çocukluk hali ve yetişkin halinin oyuncuları seçildi bile. Justice League 2’de %99 yer alması beklediğimiz karakterlerden biri ve harika olacak.

3- Supergirl
supergirl comics ile ilgili görsel sonucu
Daha karakter ortalarda yok ama Justice League 2  öncesi Man Of Steel 2 düşünülüyor eğer öyle olursa Supergirl’ü burada görmemiz çok yüksek ve böylelikle Justice League 2 filminde Supergirl’ün de dahil olması muhtemel.4- Martian Manhunter
martian manhunter ile ilgili görsel sonucu
Martian Manhunter en çok görmek istediğimiz karakterlerden biri zaten Justice League filminde Cyborg’un yerinde olmasını herkes istemişti malesef ki hayaller ve gerçekler durumunu kabullenmek zorunda kaldık. Ama ki şöyle bir şey var daha önce yazdığımız haberde Martian Manhunter’in filmi geleceğine dair dedikodular var. Eğer Justice League 2 öncesi böyle bir güzellik yapılırsa bize Martian Manhunter’ı her türlü Justice League 2 filminde görebiliriz.

5- Green Lantern – Jon Stewart
Jon stewart green lantern ile ilgili görsel sonucu
Bize böyle bir güzellik yaparlar mı bilmiyorum ama Justice League 2’de 2 farklı Green Lantern üyesi görmek çok güzel olmaz mı belki de Justice League’in telafisini bize böyle yapabilirler.

6- Hawkgirl
Hawkgirl ile ilgili görsel sonucu
Justice League filminde görmeyi tahmin ettiğimiz karakterlerden biriydi savaş sekansında beyaz kanatlı uçan kişileri görmüştük ve bunların Hawkgirl veya Hawkman olduğunu düşündük malesef ki teorimiz çöp oldu. Kendisini ne kadar çok Justice League Untlimed serisinde görüp sevmiş olsakta Justice League 2’de görmek istediğimiz karakterlerden biri yanına Jon Stewart’ı eklediğimizde animasyonlarda ki o muhteşem aşklarını görebiliriz.7- Hawkman
Hawkman comics ile ilgili görsel sonucu
Hawkgirl yazısında belirttiğim gibi o savaş sekansında Hawkman’ı da görebileceğimiz düşündük. Ama şöyle bir şey var ki Hawkman, hiçbir zaman Justice League üyesi olmamıştır. Daha çok Justice League America ve Justice Society of America takımlarının üyesi olduğunu görmüştük. Ama kendini Justice League 2’de görmek çok hoş olur.

8- Green Arrow
Green Arrow ile ilgili görsel sonucu
Starling City’nin çılgın okçusu Oliver Queen’i Justice League 2’de görmek güzel olur. Özellikle Black Canary ile birlikte görmek daha da harika olur.

9-Black Canary
Black Canary ile ilgili görsel sonucu
Green Arrow olur da Dinah Lancel olmaz mı daha doğrusu Black Canary şahsen mükemmel olur kendisinin bir çığlığı ile caddeleri yok edebilir. Justice League için en ideal ve güçlü bir üye.

10-Zatanna
İlgili resim
Batman’in, Superman’den sonra en çok güvendiği ve içini döktüğü kişi Zatannadır. DCEU evreninde bu ilişki işlenir mi bilemem ama mistik güçleri ile Justice League ekibine çok fazla katkı sağlayacağını hepimiz biliyoruz. Şahsen Zatanna’nın Justice League 2’de yer almasını çok isterim.Listemiz sonuna geldik ve bu kadar tabi ki Justice League 2’de tüm karakterleri göremeyeceğiz ama bu listeden en 4’ünü Justice League 2’de görürsek muhteşem olur. Okuduğunuz için teşekkürler 🙂

4 thoughts on “Justice League 2 Filminde Görmek İstediğimiz Bazı Karakterler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir