Infinity War’da Öleceğini Düşündüğümüz İlk 5 kişi!

Birçok kişi Infinity War’da yani A3 ve A4’te birçok Avenger’ın öleceğini düşünüyor. Ancak benim gözümde bu pek mümkün değil ama yine de ölme ihtimali olan 5 kişiyi yazmak istedim.

 

5-Hawkeye

Civil War’da sadece gözükmek için karşımıza çıkan Clint, büyük ihtimalle ilk veya ikinci filmde ölecek. Zaten MCU’da ekran süresi evrene yeni katılan karakterlerden az. Marvel bunu uzun süredir bekliyor gibi yani. 

4- War Machine

Tony’nin en iyi dostu olan Rhodes, zaten Civil War esnasında ölümle burun buruna gelmişti ancak Tony sayesinde kurtulmuştu. Gelecekteki olası New Avengers’ta olabilir, ama aktör Don Cheadle baya yaşlanmış durumda. Yani ölümü pek şaşırtıcı olmayacak. 

3- Black Widow

Aynı Hawkeye gibi, Black Widow da harcanan karakterlerden biri. O da MCU’da kendine pek yer bulamayan karakterlerden biri. Bu da onun öleceğinin göstergesi bir bakıma. Ama ölürse, MCU Scarlett Johansson gibi bir aktrisi kaybedecek.

 

2- Vision

Vision’ın ölmesini hiç istemiyorum çünkü kendisi çok hoş bir karakter. Ancak alnındaki Ruh Taşı Thanos tarafından alındığında pek bir şansı olmayacak diye düşünüyorum.1- Captain America

Çizgi romanlarda da birçok kez ölüp sonra geri gelen Cap’in, Infinity War’da öleceğini düşünüyorum. Zaten Chris Evans’ın kontratının bitmesine Infinity War dışında 1 film kaldı. Bu filmde de ölür ve başka bir aktörle geri döner.

 

BONUS: Iron Man

Cap’in yanında, Avengers’ın bir diğer lideri olan Tony’nin de öleceğini düşünüyorum. RDJ’ın kontratında aynı Evans gibi sadece 1 film kaldığını düşünürsek gayet mantıklı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir