Infinity War’da İlk Ölecek Karakter Son Fragmanda Belli Oldu![SPOlLER]

Kaptan Amerika ve Iron Man’in arasında yaşanan olayların ardından bölünen kahramanlarımız, birbirlerinden uzaklara savrulurlar. Hepsi kendi yandaşlarıyla dünyayı korumaya çalışmaktadır. Ancak dünyanın kaderi bir kez daha tehlikeye girer. Sınırsız bir güç kaynağı olan sonsuzluk taşlarının peşine düşen Thanos, dünyanın gördüğü en büyük tehdittir. İnsanlığın kaderi bir kez daha, insanlık için savaşmaya ant içmiş kahramanlarımız elindedir. Hiçbir süper kahramanın tek başına yenemeyeceği büyüklükteki bu tehdit için ekipler birleşmeli ve tehdide tüm güçleriyle karşı koymalıdır.

Marvel’ın sevilen karakterleri Thanos’un karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ancak bunun öncesinde Thanos’un bütün sonsuzluk taşlarını ele geçirmesi gerekiyor. Film ile ilgili birçok teori ortada bulunuyor. Infinity War’un son yayınlanan fragmanında bir sahne oldukça dikkat çekiyor.

Black Order ve Loki’nin olduğu sahnenin biraz sol altında biri var. bu kişinin yanında ise bir kılıç bulunuyor. fark etmediniz mi gelin daha dikkatli bir şekilde bakalım.


Bu kılıç Heimdall’a ait, daha doğrusu Bifrost köprüsünün anahtarı. Thor Ragnarok’ta hatırlarsanız; Hela başka diyarlara gidip zarar vermesin diye Heimdall kılıcı ele geçiriyordu. Ayrıca kostüme tam detaylı bir şekilde belli olmasa da dikkatli bir şekilde bakarsanız Heimdall’ın Thor Ragnarok’ta son giydiği kostüm olduğunu yani kişinin Heimdall olduğunu anlayabilirsiniz.

İlgili resim
Kısacası %95 ihtimal ile bu filmde ilk Heimdall’a veda edeceğiz gibi görünüyor.  Ayrıca Loki numalarından birini yapmıyorsa büyük ihtimal ona da veda edeceğiz gibi görünüyor. Avengers filminde Thanos’u hayal kırıklığına uğratmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir