Henry Cavill: Snyder’in Superman Versiyonu Gerçek Superman’di!

Justice League fanları hala filmin Snyder versiyonunu beklerken, Snyder’in Superman için yarattığı efsaneyi ve gerçek Superman’in tamamlanmış versiyonunu hiçbir zaman göremedik. Geçtiğimiz günlerde ise Snyder’in ayrılmasının WB’nin isteği olduğuna dair çıkan söylentiler sonucu görüşüne göre Snyder’in, Superman için yarattığı karakter hikayesi tamamen bir sır olarak kalmaya devam edecek. Zack Snyder’in yaratmak istediği Superman’i ondan başka bilen tek kişi ise karakteri canlandıran Henry Cavill ve aktör eğer Superman, Justice League’de Snyder’in istediği gibi yapılsaydı bütün fanların yıllardır istedikleri şeyleri elde edeceğini söylüyor.

“Benim görüşüme göre, bu bizim Superman’i ilk defa gerçekten görüşümüz olacaktı. Superman’in origin hikayesini gördük, Superman’in şüphelerini ve bunun sonucunda düşüşünü gördük. Justice League’de ise gerçek Superman’i gördük. Kendinden emin ve kendine güveni olan, etrafa neşe ve enerji saçan bir Superman.”

Justice League’de gördüğümüz Superman her ne kadar bu tarife uysa da Henry Cavill’in söyledikleri kafa karıştırıcı. Sizce Zack Snyder, Superman üçlemesini tamamlasaydı hikaye nasıl anlatılabilirdi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir