Hem Harry Potter Hem Marvel’da Oynayan 10 Oyuncu!

J. K. Rowling’in yarattığı bu evren 8 filme parçalanarak anlatılmış ve bu sırada da bir çok oyuncu barındırmıştır. Biz de sizin için bu oyunculardan Marvel’da da oynayanları listeleyelim dedik. İyi okumalar:


1)TOBY JONES
TOBY JONES ile ilgili görsel sonucu

Harry Potter serisinde Dobby karakterini seslendiren Jones, Marvel Sinematik Evreni’nde Arnim Zola rolünde de oynamıştır.

 

2)DAVID BRADLEY
DAVID BRADLEY ile ilgili görsel sonucu

Harry Potter serisinde Argus Filch rolünde oynayan Bradley, Captain America: The First Avenger filminde Tesseract’ı koruyan Church Keeper rolünde de oynamıştır.

 

3)DAVID TENNANT
DAVID TENNANT ile ilgili görsel sonucu

Harry Potter serisinin 4. filmi olan Ateş Kadehi (Goblet of Fire) filminde Barty Crouch Jr. rolünde oynayan Tennant, Jessica Jones dizisinde Purple Man rolünde de oynamıştır.


4)IAN HART
Ä°lgili resim
Harry Potter serisinin 1. filmi olan Felsefe Taşı (Philosopher’s Stone) filminde Quirinus Quirrell rolünde oynayan Hart, Agents of SHIELD dizisinde Franklin Hall rolünde de oynamıştır.

5)CIARÁN HINDS
Ä°lgili resim

Harry Potter serisinin son filmi olan Ölüm Yadigarları Bölüm 2 (Deathly Hallows Part 2) filminde Aberforth Dumbledore rolünde oynayan Hinds, Ghost Rider serisinde Mephistopheles karakterini de canlandırmıştır.

6)JASON ISAACS
JASON ISAACS ile ilgili görsel sonucu

Harry Potter serisinde Lucius Malfoy karakterini canlandıran Isaacs, Elektra filminde DeMarco rolünde de oynamıştır.

7)KENNETH BRANAGH
KENNETH BRANAGH ile ilgili görsel sonucu

Harry Potter serisinin 2. filmi olan Sırlar Odası (Chamber of Secrets) filminde Gilderoy Lockhart karakterini canlandıran Branagh, Avengers 3: Infinity War filminde Asgard İmdat Çağrısını seslendirmiş ve Thor filmini de yönetmiştir.

8)RHYS IFANS
Ä°lgili resim
Harry Potter serisinin 7. filmi olan Ölüm Yadigarları Bölüm 1 (Deathly Hallows Part 1) filminde Xenophilius Lovegood rolünde oynayan Ifans, The Amazing Spider-Man filminde Lizard karakterini de canlandırmıştır.

9)RADE SERBEDZIJA
rade serbedzija harry potter ile ilgili görsel sonucu

Harry Potter serisinin 7. filmi olan Ölüm Yadigarları Bölüm 1 (Deathly Hallows Part 1) filminde Mykew Gregorovitch karakterini canlandıran Serbedzija, X-Men: First Class filminde de rus bir generali oynamıştır.

10)COLIN FARRELL
COLIN FARRELL ile ilgili görsel sonucu

Fantastic Beasts and Where to Find Them filminde Percival Graves rolünde oynayan Farrel, Daredevil filminde Bullseye rolünde de oynamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir