Hem Harry Potter Hem DC’de Oynayan 10 Oyuncu!

J. K. Rowling’in yarattığı bu evren 8 filme parçalanarak anlatılmış ve bu sırada da bir çok oyuncu barındırmıştır. Biz de sizin için bu oyunculardan DC’de da oynayanları listeleyelim dedik. İyi okumalar:1)CIARÁN HINDS

Harry Potter serisinin son filmi olan Ölüm Yadigarları Bölüm 2 (Deathly Hallows Part 2) filminde Aberforth Dumbledore rolünde oynayan Hinds, Justice League filminde Steppenwolf rolünde oynamıştır.

 

2)TOM FELTON

Harry Potter serisinde Draco Malfoy karakterini canlandıran Felton, The Flash dizisinde Alchemy/Julian Albert rolünde de oynamıştır.

 

3)DAVID THEWLIS

Harry Potter serisinde Remus Lupin rolünde oynayan Thewlis, Wonder Woman filminde Ares rolünde de oynamıştır.4)GARY OLDMAN

Harry Potter serisinde Sirius Black rolünde oynayan Oldman, Nolanverse Batman (Batman Begins, The Dark Knight, The Dark Knight Rises) serisinde James Gordon rolünde de oynamıştır.

 

5)JOHN HURT

Harry Potter serisinde Garrick Ollivander rolünde oynayan Hurt, V For Vendetta filminde Adam Sutler rolünde de oynamıştır.

 

6)JASON ISAACS

Harry Potter serisinde Lucius Malfoy rolünde oynayan Isaacs, Batman: Under The Hood animasyon filminde Ra’s Al Ghul / Green Lanter: Emerald Knights animasyon filminde Sinestro / Justice League: Gods and Monster animasyon filminde Lex Luthor karakterlerini de seslendirmiştir.7)RALPH FIENNES

Harry Potter serisinde Lord Voldemort rolünde oynayan Fiennes, LEGO Batman filminde Alfred Pennyworth karakterini de seslendirmiştir.

 

8)JIM BROADBENT

Harry Potter serisinde Horace Slughorn rolünde oynayan Boradbent, Superman IV: The Quest for Peace filminde Jean Pierre Dubois rolünde de oynamıştır.

 

9)RADE ŠERBEDZIJA

Harry Potter serisinin 7. filmi olan Ölüm Yadigarları Bölüm 1 (Deathly Hallows Part 1) filminde Mykew Gregorovitch karakterini canlandıran Serbedzija, Batman Begins filminde evsiz bir adamı oynamıştır.

 

10)EZRA MILLER

Fantastic Beasts serisinde Credence Barebone rolünde oynayan Miller, DCEU’da Flash karakterini de canlandırmaktadır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir